Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsalásnak számítana nektek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalásnak számítana nektek, ha a barátnőtök egy másik lánnyal feküdne össze?

Figyelt kérdés
Barátnőm tegnap mondta el nekem, hogy kinyalta egy igen közeli barátnőjét, akit én is ismerek, persze a barátnő is kinyalta őt. Én igazából le is léptem tőle, ma keresett, de még nem vettem fel/írtam vissza. Kétlem amiatt csinálta volna ezt, mert tőlem nem kapja meg, mert szoktam kényeztetni a nyelvemmel és az ujjaimmal is, és élvezem is, tehát nem tudom miért csinálta ezt, még nem hagytam időt neki megmagyarázni. Sokkal jobban esik, mintha egy másik fiúval csinálta volna ezt, de akkor is eléggé összevagyok zavarodva és nem tudom hova tenni ezt a helyzetet. Haverjaimmal nem nagyon akarok erről beszélni, szóval gondoltam itt megkérdezem, hogy nektek ez megcsalásnak számítana? És hogyha 2 év alatt nem csinált ilyet, akkor miért most csinálta?
2018. júl. 27. 19:18
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
51%
Megcsalás ugyan úgy, én ugyan olyan dühös lennék Rá mintha más pasival csinálta volna. Egyetlen megengedhető hasonló dolog a közös megegyezéssel az édes hármas,más nem.
2018. júl. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Bocs, de a 18 éves barátnőmből, akivel két éve együtt vagyok nem tudnék ilyen dolgokat kinézni amit te állítasz.
2018. júl. 27. 20:09
 13/19 anonim ***** válasza:
Ösztönösen nem érzem azt a féltést nőkkel szemben, nyilván más érzés az, ha egy férfivel csalnak meg, de emberileg nézve megcsalásnak venném.
2018. júl. 27. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
10eshez fűzten az előző hozzászólásomat.
2018. júl. 27. 20:16
 15/19 anonim ***** válasza:
96%
Biszex lányként mondom, hogy ez sem kevésbé „veszélyes”, mintha pasival csinálta volna, férfit nőért is el lehet hagyni, nemcsak egy másik férfiért, semmivel sem alacsonyabb rendű a két nő közötti intimitás.
2018. júl. 27. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

A megcsalás az megcsalás, az hogy most épp egy lánnyal volt és nem egy sráccal nem vátoztat a dolgokon. De mi lesz legközelebb? ha pl nem egy lánnyal akad össze, aki egyszer félre lépett az megteszi megint. Vonatkoztass el attol hogy nő volt a delikvens. Te megcsalnád őt fiuval? vagy akár lánnyal? Na ugye hogy nem.

Szakíts vele, de elötte még az édest bármast azért probáld összehozni hogy olyan a másik csaj. Aztán keress valakit, aki úgy áll hozzá a kapcsolathoz ahogy te is.

2018. júl. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
89%
Itt szerintem az a fő kérdés hogy a barátnőd csak kíváncsi volt, vagy esetleg biszex? Mert ha csak egyszer ki akarta próbálni, akkor az megbeszélhető. Bár én is megcsalásnak venném. Viszont ha biszex, akkor már neccesebb a dolog, mert simán lehetnek érzelmek a dolog mögött. Ezt mindenképp tisztázzátok.
2018. júl. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
igen
2018. júl. 27. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

🤢Fene a gusztusát a barátnődnek ....

A válasz ; IGEN . A megcsalás ugyanúgy megcsalás nemi azonosság esetén is !

2018. júl. 28. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!