Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak ha nem akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha nem akar leszokni a fűről a barátom?

Figyelt kérdés
Mikor összejöttünk, volt hogy mikor átmentem szívott, de megkértem rá hogy légyszíves előttem ne csinálja. Azóta nem volt olyan, hogy előttem csinálta volna, viszont mikor elmegy haverjaihoz, elmennek valahova vagy ők mennek hozzá akkor mindig szoktak szinte füvezni. Én anyukájával beszéltem erről a dologról,mondta már két éve csinálja, ők megengedték neki, de csak azzal a feltétellel hogy nem hanyagolja el magát. Valóban nem lezűlött, egyetemre jár, igényes, és ambíciózus, de engem akkor is zavar amit csinál. A kapcsolatunk teljesen jó, nagyon szeretjük egymást tehát nincsen vele más problémám. Múltkor mikor mondtam neki nem-e tudná befejezni, annyit mondott hogy neki nem lehet egy kicsit kikapcsolódnia meg hogy nem felejtheti el a sok szart legalább egy kis időre. Igazából nem tudom milyen sz@rra gondolt. Én azt szeretném, hogy leszokjon, vagy idővel majd leteszi magától? Nem tartom függőnek, általában mikor haverokkal találkozik hétvégente, akkor szoktak.
2018. júl. 27. 22:11
 1/7 anonim ***** válasza:

De, függő, nem, nem szokik le, se magától, se miattad.

Tudjuk, nem szakítasz, mert "szereted", és "egyébként" minden tökéletes.

Anyuci megengedte, akkor lehet. Hány éves vagy, 12?

2018. júl. 27. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Fogadd el vagy szakíts. Ez a 2 lehetőség van.
2018. júl. 27. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Volt hasonlóval dolgom, ígérgetett, aztán hazudott, titkolózott, és mikor lebukott, neki állt feljebb, és én voltam a szemét.

Áldom az eget, hogy megszabadultam tőle.

2018. júl. 27. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Vagy megszoksz, vagy megszöksz. Ennyit tudok neked tanácsolni. Ugyanis senki miatt nem fog leszokni, mert aki hozzá van szokva, arra nem tudod ráerőltetni, hogy már pedig nem csináld. Majd akkor fog leszokni róla, ha sajàt maga is úgy dönt. Ez olyan mint mikor megismerkedsz egy dohányzó emberrel, összejösssz vele, aztán rájössz, hogy ezt te nem vagy képes elfogadni, úgyhogy akkor szokjon le róla, hát ő se szokna le róla, mert ugyan akkora függőség mindakettő.
2018. júl. 27. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Azt kell megtudakolnod, hogy mi az a "sok szar". Ott van a kulcs. Ha nincs szar, nem kell a fű. Ilyen egyszerű. Amúgy simán le lehet róla jönni, ez csak marihuana, nem heroin. Miattad nem fog leállni, mert nem te vagy a baj. Inkább hazudozni fog és titkolózni a piszkálás hatására. Ha nem bírod elviselni, szakítsatok.
2018. júl. 28. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 acelsziv ***** válasza:

Együtt vagy egy drogossal. Lesz ez még durvább is. Ráadásul a fűtől teljesen el fog hülyülni idővel.

Akarod ezt?

2018. júl. 28. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

a füvezés pont olyan szívás, mint az alkoholizmus szerintem.

a fű személyiségváltozást okoz, tök más a füves énképe, mint a nem füvesé.

engem taszít, ismertem füveseket (jaaaj, alig szívok, de aztán simán elszívott egy-egy dzsoját minden nap, de volt 1 - 2 hét szünet, de aztán a mariskába úgy ugrott bele, mint szinkronúszó a medencébe - olyan áhítattal)

fúj, na nem. felmentik magukat, hogy ez gyógyító természetes anyag, de közben tökre mentális utazáson vesznek részt, amit imádnak - és ez bizony egy addikció.


szerintem pont olyan csöves dolog rendszeresen füvezni, mint reggelente egy péter-pál kétdekásért remegni a kisközértben.


az oké, hogy ritka alkalmakkor beleférhet egy lazulás, de rendszeresen?!


reméljük kinövi ezt a hülyeséget :) :)


biztos hogy csak 7végén van? ha csak akkor van, és te kéred, hogy ne csinálja, akkor miért nem állja meg?

2018. júl. 29. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!