Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok szerintetek nem gyereke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok szerintetek nem gyerekes ha egy férfi 30 évesen számítógép fejlesztéssel foglalkozik csak?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretem a páromat, meg jól kijövünk egymással, de valahogy nem tudom felfogni azt , hogy még most is az a legfontosabb neki hogy a számítógépén minden magas grafikán és felbontáson fusson. Nincs olyan év , hogy ne költsön a gépre egy kisebb vagyont. Pl legutóbb egy videókártyát vett bele és azt volt 100 ezer körül. Hiába mondtam neki többször, hogy pl a jogosítványnak több értelme lenne először aztán folytathatná a számítógép bővítést ,de egyszerűen nem tudom meggyőzni.


Engem nem hanyagol el, csak ezt nem tudom megérteni , hogy a játékkonzol, számítógép és hasonlók fontosabbak neki még most is pl egy jogsiszerzésnél.


2018. júl. 30. 19:51
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Az én környezetemben fejlesztőknek hívják őket és alsó hangon 6-800 ezer nettót visznek haza. Ki a lúzer?
2018. júl. 30. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
@11: Gondolod, hogy a kérdező párja fejlesztő, amikor a kérdező úgy fogalmaz, hogy a gépre "kisebb vagyont" költ, "Pl legutóbb egy videókártyát vett bele és azt volt 100 ezer körül." Nekem nem úgy tűnik.
2018. júl. 30. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
54%

Most ezzel mi a baj? Nőként mondom, hogy simán megéri. Úgy futnak rajta a játékok, mint a mese.


Miért akarod, hogy jogsit szerezzen?

2018. júl. 30. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindegy neked, hogy mire költi a pénztét, főleg úgy, hogy nem is vagy elhanyagolva? A legtöbben költünk olyanokra, amiket mások hülyeségnek tartanak.


Az én férjem most azt XBox mellé PS-t is szeretne, laptopot és autót is és támogatom benne! Én is költök, szerencsére megengedhetjük magunknak anyagilag, még hitelünk, gyerekünk.

2018. júl. 30. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
*nincs hitelünk, gyerekünk
2018. júl. 30. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Te mire koltesz ennyit?
2018. júl. 31. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%

Amíg a saját pénzéből veszi,addig szerintem semmi közöd hozzá.

Tavaly én is összeraktam egy gépet,de a párom egyszót se szólt érte.Alapból kétszer annyit keresek,mint ő.Van olyan ismerősöm,aki magyarázott miatta,aztán rávilágítottam,hogy a bagója,meg az éves nyaralása külföldön többe kerül.

Például szerintem aki cigire költi a pénzét az nagyobb f@$$ságot csinál,mert fizet azért hogy megdögöljön.

2018. júl. 31. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Ez HOBBI, ugyanolyan, mint nekem az írás, sütés, főzés...


Nagy ügy, amíg nem CSAK ezzel foglalkozik - értsd: eljárunk ide-oda, rendszeresen beszélgetünk, együtt eszünk, szeretkezünk, stb - addig aztán full nem érdekel.

2018. aug. 2. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
13.: például hogy majd a beteg gyerekeivel ne a buszon kelljen az esőben bejutni az ügyeletre...
2018. aug. 2. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
#19.Az én szüleimnek soha nem volt autójuk mégse döglöttem bele semmibe.
2018. aug. 2. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!