Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 40 éves embernek erről szólni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

40 éves embernek erről szólni kell?

Figyelt kérdés
Hetente 2 szabadnapom van. Felválta dolgozom a munkatársammal. Tegnap délben felhív a párom és jó étvágyat kíván. Én erre megkérdeztem nem megyünk el úgy mint múltkor egy menüs helyre? Ő meg hogy anyjáékhoz elígérkezett,nem szóltam együnk együtt. Oda megy. Rosszul esett nagyon. Nem értem miért kell egy 40 éves férfinak szólnom erröl? Meg se kérdezte reggel hol, mit kajálok majd. Én meg egyedül ettem otthon. Ezeken a napokon mosok, takarítok mindent csinálok. Úgy érzem nem becsül meg. Mielőtt elkezdtem itt dolgozni előtte minden nap az anyjáékhoz járt enni.
2018. júl. 31. 08:38
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egy dolog furi ebben még: téged miért nem vitt magával?

Jótanács: nálunk is ilyesmi volt a párom mikor összejöttünk száz éve. Én elkezdtem neki főzni, jókat!!! És egy idő után ultimátumot adtam neki, hogy vagy leszokik anyuci pici fia létről, vagy mehet amerre akar.


Leszokott mint a szélvész. Anyuci picit mérges volt rám egy ideig, de minden elmúlt.. ma már távoli jó barinők vagyunk vele.

2018. júl. 31. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
49%
Na és? Én meg van, mikor 2-3 napot is ősöknél vagyok. Páromat nem zavarja. A hosszú kapcsolat titka,ha adtok szabadságot egymásnak. 35/n
2018. júl. 31. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Nem vagytok összenőve.
2018. júl. 31. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Itt a legnagyobb gond az, hogy a kérdező teljesen természetes dologra vágyik. A legrosszabb a párja hozzáállása. Ha anyuci hív oda kell menni. Az meg durva mikor a másik fél otthon egyedül eszik a falat bámulva miközben a párjával is ebédelhetne. Nem minden napról van szó ahogy olvastam. 1-2 napot nem bír ki nélkülük? Ráadásul 40 éves. Kedves kérdező. Ha eddig nem ábrándultál ki most lehet rá okod.
2018. aug. 1. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!