Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha megalázó dolgokat mondana...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha megalázó dolgokat mondana nektek a párotok, mikor ideges volt megbocsátanátok neki? Ha ti is mondtatok ugyanolyan dolgokat, csak ti nem ismernétek be?

Figyelt kérdés

2018. aug. 1. 00:02
 1/4 anonim ***** válasza:
86%
Nem lennék ilyen homokozo lapátos kapcsolatba ahol sértegetni kell egymást,és meccselni ki rugott nagyobbat a másikba..
2018. aug. 1. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
88%

Szóval ugyan olyan gyökér vagy, mint a párod, de erkölcsi győztes szeretnél lenni.

32/f

2018. aug. 1. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én soha nem mondok megalázó dolgokat másoknak, főleg a páromnak nem, dühömben sem. Nos, ha én ekkora önkontrollal rendelkezem, szerintem elvárhatom ezt a másiktól is. Megbocsátani meg tudnám, de nem tűrném az ilyet egy kapcsolatban, hamar véget vetnék neki. Akit szeretek azt nem bántom dühömben sem, szóval sem és fizikailag sem. Aki nincs ezen a szinten, az nekem nem párom.
2018. aug. 1. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem... aki megbánt, és ráfogja erre-arra, az dedós hárító szinten áll és alkalmatlan a kapcsolatra.
2018. aug. 2. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!