Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti megbocsátanátok ezt? Lenyelnétek vagy szakítanátok? (többi lent)

Figyelt kérdés
A barátom elmondta, hogy kb. 2 hónapja majdnem szakított velem egy másik lány miatt, de nem tette meg, mert nehéz vizsga előtt álltam. Most meg azt mondja azóta helyre jöttek a dolgok és már nem akar szakítani, de ezt én nagyon nehezen nyelem le, nem tudom mit tegyek.

2017. júl. 17. 09:28
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
92%

csak a vizsga miatt nem tette? oké rendes volt tőle, de így nincs értelme...

nem azért akart szakítani, mert rossz volt a kapcsolat, hanem EGY MÁSIK LÁNY MIATT?????!!!!!?!?!!?

meg akarod várni mikor jön megint egy másik lány?

2017. júl. 17. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
58%
Necces...mi ezt nem fogjuk tudni. Ülj le, gondold át ott legbelül, hogy szereted-e, akarod- e a kapcsolatot úgy igazán, hajlandó vagy megbocsájtani és tenni a kapcsolatért. A szívedre hallgass...
2017. júl. 17. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
92%
Páros lábbal rúgnám ki. Nem jött össze neki a csajjal, ezért veled marad, amíg nem talál megint valaki mást.
2017. júl. 17. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
98%

Nem tudnám az ilyesmit lenyelni senkitől.Aki velem akar lenni az 100%ig akarjon, aki pedig nem akar az mehet is nyugodtan tovább.

Ha két hónapja volt egy másik lány, hidd el lesz ezután is.

2017. júl. 17. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
93%

Ezekszerint tartalék vagy amíg nem talàl egy màsik lányt. Szimplán gerinctelenségre vall amit csinál(t). Én biztos szakítanék vele,mivel innentől kezdve nem tudnék benne megbízni. Most minden rendben van, de majd jön egy csaj akire leakar csapni ezért vagy kidob vagy a hátad mögött fog màsokat k##ni. Ez kb olyan hogy én jàrnék valakivel, de nagyon megtetszett egy másik sràc akivel elkezdtek ismerkedni és szakítani akarok a baràtommal,hogy az új fiúval legyek, de ah most nem teszem meg, mert nehéz vizsga előtt állok. Majd màskor. Be#ràs, de komolyan. Nem való neki párkapcsolat. Menjen aztán k#ssa a népet.


19/L

2017. júl. 17. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
elkezdek*
2017. júl. 17. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha nincs ló jó a szamár is........

Azonnal elköszönnék Tőle!!!!!

40F

2017. júl. 17. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Ennek így nincs értelme. Pápá, keressen másik szamarat.
2017. júl. 17. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
És ha megint jön egy másik lány? Magyarul szánalomból maradt veled, a vizsgák miatt. Én nem is gondolkodnék rajta, azonnal kivágtam volna.
2017. júl. 17. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Én szakítanék. Ha már egyszer érdeklődött más iránt, annyira hogy szakítani akart, akkor már nem szeret, lehet hogy még magának se vallja be hogy így van, de így van. Mostmár bármikor jön egy másik aki érdekelheti. Ez a megoldódott dolog meg gyanítom úgy történt, hogy a csajnak mégsem kellett a palid. Ezáltal te tényleg a szamár vagy a történetben.

Szerintem köszönjetek el egymástól.

2017. júl. 17. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!