Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megütöttem a pasimat. Ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megütöttem a pasimat. Ez ugyanolyan undorító mint amikor egy nőt bántalmaznak?

Figyelt kérdés
kètszer fordult elő hogy annyira felidegesített hogy egy egy pofont adtam neki.ez nagyon gáz? ugye nem vagyok egy szinten a nőket verő pasikkal? vagy ez ugyanaz?
2017. ápr. 6. 23:41
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
95%

Állítólag egyenlőség van. Bárkit megütni egy kapcsolatban gáz. Engem csak egyszer kellene, többet nem látnál.


33F

2017. ápr. 6. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim ***** válasza:
92%
Ha kivered as fogát, betöröd az orrát, akkor ugyanaz a törvény vonatkozik mindenkire.
2017. ápr. 6. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 Estádio de Felchút ***** válasza:
76%
ahham, ganaj van, cicc :(
2017. ápr. 6. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 A kérdező kommentje:
de egy nőt megverni azèrt durva mert sokkal gyengèbb.jó nyílván nem azt mondom hogy jól tettem hogy megütöttem a pasim...de egy èszheztèrítő pofont nem bír ki egy pasi? nem hiszem hogy egyenlősègjel van a kèt dolog között, hogy nő üt meg pasit, vagy pasi nőt...
2017. ápr. 6. 23:56
 5/50 Estádio de Felchút ***** válasza:
94%

ne színezd, cicc, nem kifestő

ganaj van :(

2017. ápr. 6. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 Sunshinedoll ***** válasza:
89%
Szerintem gáz, hogy ennyire nem vagy képes kezelni a stresszt vagy mittudomén mit. Nagyon kevés esetben tartanám elfogadhatónak, hogy valaki csak gy pofáncsapdossa a párját, mert ideges lol. Ez nem normális dolog, hogy ennyire nem vagy ura önmagadnak.
2017. ápr. 6. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon ritka fajtája a párkapcsolati erőszaknak, amikor a nő veri a párját, de attól még létező jelenség. Mert bizony bárhogy is szépíted: ez kőkemény agresszió. Nem tudod (másképp) kezelni az indulataidat, ezért ütsz. Tökmindegy, milyen nemű vagy.
2017. ápr. 7. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 anonim ***** válasza:
87%
Ja és gyereket légyszi, ne vállalj!
2017. ápr. 7. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 A kérdező kommentje:

jaj nem verem ...ki ne találjátok!

6 èv alatt kètszer adtam neki egy pofont mert tök rèszeg volt ès szerettem volna ha felhagy a piával, mivel majdnem ráment a kapcsolatunk. de nem verem😂

jajistenem....

2017. ápr. 7. 00:06
 10/50 anonim ***** válasza:
89%

Nem arról van szó, hogy fizikailag nem bírom ki. Persze hogy kibírom. Csupán elfogadhatatlannak tartom ezt a fajta viselkedésmintát (mert ez már minta, pláne hogy többször előfordult), és zéró toleranciát alkalmazok.


Egy felnőtt(feltételezem az vagy), legyen képes higgadtan, racionálisan, indulatoktól mentesen "vitázni", megbeszélni a dolgokat. Aki erre nem képes, ott komoly személyiségbeli gondok vannak. Ennyi.


33F

2017. ápr. 7. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!