Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Mit ajánlanátok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Mit ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Volt régebben (kb. 1 éve) egy csaj, aki bepróbálkozott nálam, de én akkor(nem bunkó módon!) lekoptattam, egy ideig viszont úgy tünt, hogy megbántódott. Az a helyzet, hogy magam sem tudom az okát, de szimpatikus lett és mégis szeretnék vele megismerkedni, jelenleg nincs barátja. Szerintetek nem túl gázos? Mit ajánlanátok? 17/F
2010. jún. 19. 22:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan próbálkozz, max visszautasít, aztán ennyi. Nincs vesztenivalód.
2010. jún. 19. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Merchant ***** válasza:

Nekem amit írsz abból úgy fest hogy testi vonzalmi útja van annak hogy te most beakarsz próbálkozni, de figyelj döntsd el mitakarsz teljesen pontosan, és avgy így vagy úgy, beszélj vele és kdierül milessz ;)

19/F

2010. jún. 19. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Próbáld meg! Kérj tőle bocsánatot, mond el neki hogy miért épp ő ezek után!

Sok Sikert:

2010. jún. 27. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!