Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megrémiszt ez a gondolat. Mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megrémiszt ez a gondolat. Mi lesz ha én is így járok?

Figyelt kérdés
vannak olyanok akik soha nem találjk meg életük párját, akivel boldogok lehetnek, ezért nem lesz családjuk se nem boldogok. Mi lesz ha én is így járok? 18 / l de ne azt írjátok h nem vok elkésve meg van még időm
2010. jún. 19. 22:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha így jársz, akkor sz@r életed lesz. Erre voltál kíváncsi?
2010. jún. 19. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Nem mindenkinek van párja az életben! De ezt csak a filmekben mondják!:) Neked még bőven van időd nyugi.:):)
2010. jún. 19. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

ha így jársz, rossz lesz neked.

viszont ha ennyire szarul állsz hozzá az egészhez, biztos hogy nagyon rossz lesz neked.

2010. jún. 19. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Pedig az a válasz, amit nem akarsz látva leírni...

Mégis mit tudunk írni ezen kívül? (ami mellesleg hozzáteszem, hogy a teljes igazság)

Nem tudjuk milyen az élete háttere, se Téged nem ismerünk. Ha nem találsz magadnak párt LEHET , hogy magányos leszel, ellenben miért gondolsz 18 évesen ilyenekre? Hogy érzed? Hogy neked nem lehet senkid? Miért érzel így?

2010. jún. 19. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Mi a sz@rt vársz azon kívül, hogy még van időd?


Majd éppen most is, a válaszod írása helyett is valami ismerkedős helyen lehetnél, vagy ha ehhez nem érzel bátorságot, esetleg valamiért nem lehetnél most ott, felmehetsz egy pár társkeresőoldalra, regisztrálhatod magad, és ott is várhatod az igazit.


Én is aggódhatnék azon, hogy mi lesz, ha akivel most vagoyk, talán nem az, akivel 20 év múlva is leszek. Kit érdekel? Most vele vagyok, és azt hiszem holnap is. Ennyi elég. Te sem egy egész életre való embert keress, csak olyat, akivel esetlegesen azt is el tudnád képzelni. Ha arra vágysz.

2010. jún. 19. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
látva leírni érdekes lehet... :D esetleg leírva látni nem? :DD
2010. jún. 19. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Sajnos vannak ilyenek és nem mindig a legtrógerebbek járnak így, mert minden suttyó talál egy hasonló suttyót, de ha normális vagy, akkor kevés az esély mégegy normálisra akadni.
2010. jún. 20. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!