Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit szólna hozzá, ha elhívnám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólna hozzá, ha elhívnám hétvégére? Mi az első gondolat? 25/L

Figyelt kérdés
Szinte nem is ismerjük egymást,de nekem nagyon tetszik a srác és szeretnék küldeni neki egy sms-t,hogy ha van kedve,jöjjön le a hétvégén.Szerintetek ezt,hogy venné?Alapból mire gondolnak a pasik,hogy megyek dugni,vagy legalább megismerem?
2011. ápr. 23. 05:36
 1/8 anonim ***** válasza:
55%

Megyek dugni, aztán megismerem. Igy, ebben a sorrendben.


Egyébként épp most indulok részt venni egy ilyen akcióban, most készülödöm. Csak nem aludtam ki magam, lehet nem leszek a helyzet magaslatán:-(


Nyugodtan ird meg neki azt az sms-t, a férfiak is szeretik ha valaki oda van értük, nem csak a nők. Mégjobb ha egyszerüen felhivod és rákérdezel mit szólna hozzá, lenne e kedve.

2011. ápr. 23. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
55%
Én is a megyek dugni-ra voksolok.
2011. ápr. 23. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
55%
Én is egyből arra gondolnék, hogy először egy jó kis dugás, aztán meglátjuk esetleg... de hívd el nyugodtan :D
2011. ápr. 23. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A legtöbb válaszadónál kultúra kiverte a biztosítékot.


Nekem az lenne az első gondolatom, hogy mit akarhat, rá is kérdeznék, hogy mit gondol rólam, kettőnkről, a jövőről, ha már nő létére ő hívja meg a pasit. Meg kell beszélni.

2011. ápr. 23. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nincs ebben szégyellnivaló,ha elmegy Hozzád,valószínűleg nem a bécsi klasszicizmusról fogtok beszélgetni,és valószínű,hogy a szexre asszociál.Tehát megy dugni.Ez nem oylan nagy tragédia,elvégre ha egyszer kívánod Őt,akkor kívánod,és ha Ő is,akkor az csak jó.A kettőtök magánügye,a Ti dolgotok.Ameddig Neki ez jó,és szívesen elmegy,addig nincs gond,aztán majd történik,ami történik.

Ha mondjuk,teszem fel,megy dugni,így áll hozzá,és az lesz belőle,akkor csak nyersz egy szép hétvégét,erotikában gazdagot.Ha nem lesz belőle több,az sem gáz,ha lesz,az meg megint csak jó.

No para,aki mer,az nyer! Üdv.:egy nő hasonló cipőben

2011. ápr. 23. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hozzáteszem,felnőtt nő vagy,sejtheted,hogy úgy fog hozzáállni,mint a legtöbb férfi:megyek dugni.Ami nem feltétlenül csak rossz,sőt.A jó oldalát nézd.
2011. ápr. 23. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"Nekem az lenne az első gondolatom, hogy mit akarhat, rá is kérdeznék, hogy mit gondol rólam, kettőnkről, a jövőről.."


Te ilyen magadcsinált erkölcscsősz vagy pedig h_lye vagy, már elnézést.

Mit gondol rólad, a jövőtökről mikor még meztelenül sem látott? Ezt igy döntse el mobilon előre? Te hol élsz, valami szigeten? És ha ott derül ki hogy nincs is himbilimbid? De az is megváltoztathatja a döntést ha nem müködik.

Mire gondolsz, le fog veled élni próbakör nélkül élni egy életet vagy mi? Első randira vinnéd a szüleidet magaddal, gyűrű bekészitve?


Ennyit arról ha erkölcscsősz lennél. Ha esetleg h_lye... akkor felvilágostalak, hogy mit akarhat tőled ha hiv. Dugni. Többek között.

Sajnálom hogy ezt most ennyi idősen kell tőlem megtudnod, de nők is szeretnek dugni. Ők is szeretik ha őket szeretik, érted?

Az csak egy qrvanagy átverés hogy a nők nem szeretnek szexelni, aki ezt állitja neked azt kerüld el.

2011. ápr. 25. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Utolsónak teljesen igaza van.Ezen nincs mit szépíteni vagy szégyellni,megy dugni.Az baj?Nem.Kívánjátok egymást?Igen.Ez már századunk.Akkor téma lezárva. :-)))
2011. ápr. 25. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!