Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Impotens lenne? Többi lent)

Figyelt kérdés
na szóval, barátommal sokszor próbáltunk szex-elni.. nemsikerült mert nem állt fel neki mikor az óvszerre került volna a sor. egyszer ittunk (nemsokat) és akkor sikerült. és azóta is próbáltuk (pia nélkül) de pia nélkül nem megy. Szerintetek? (normális válaszokat lécci!!!)
2010. jún. 19. 22:31
 1/10 anonim ***** válasza:
89%
Nem szűz? Mert lehet hogy izgul de a pia feloldotta gátlásait.
2010. jún. 19. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
89%
Háthő. Nem megbátnani akarlak, de lehet, hogy pia nélkül nem talál annyira izgatónak. Bocsi.
2010. jún. 19. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Merchant ***** válasza:
89%

Szerintem a kotonnal van a gon kedves. Saját magamból kiiundulva nekemse ál fel ha a koton jön, ezt a gátlását vesztette el mikor becsiccsentettetek. Ajánlani nemszeretnék semmit mert midnen más felelőséggel és veszéllyel jár, de hosszú párkapcsolatban élek és én nem használok kotont, a kedvesem szedi a gyógyszert:).

Kis tanács: próbáld előtte kicsit megszopni, kellően, de ne menjen el.

19/F

2010. jún. 19. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
nemhiszem h annyira ronda lennék:D
2010. jún. 19. 22:35
 5/10 Merchant ***** válasza:
89%
Mégvalami, az impotencia vagy nemzésképtelenséget(ondóhiány) vagypedig erekciós gondot jelent. És az alkohol nem gyógyszer ami megoldja, így nem valószínű hogy impotencia.!
2010. jún. 19. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
89%
Az alkohol rontja a pontenciát, úgyhogy itt fejben van gátlás amit az alkohol felold. Gondolom szégyelli magát előtted vagy hasonló baja lehet.
2010. jún. 19. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Érdekes dolog, de szerintem fél a szextől (szűz is lehet), ha türelmes nő vagy próbálkozzatok még (a pia a félelmén segített), és az az érdekes az egészben, ha megoldod ezt meglepően aktív férfihoz is juthatsz. Lehet hogy ő szorong magában hogy nem tudna kielégíteni, nem elég nagy a szerszáma vagy akár nem lehetett jó egy másik nővel kisebb valószínűséggel. Az óvszer is nagyon sok mindenkit zavar ám! Ha nem gond neked és a pasidról van szó, izgasd fel jól, elégítsd ki jól szájjal, nyugtasd meg, ha szexeltek és párszor korán elmegy nembaj. Vannak pasik ilyen gonddal akikből csődör lehet ha a nő megoldja a problémát (ami nem is biztos hogy probléma csak ideiglenesen)!
2010. jún. 19. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Gumiban nekem is hamar lekonyul, mert az átlagnál érzéketlenebb a makkom (persze emiatt addig bírom, ameddig akarom, úgyh a barátnőm hálás érte), és gumiban egyszerűen alig érzek valamit + zavar a tudat, h nem is érintem a puncit. Mióta barátnőm fogamzásgátlót szed, nincs semmi gond, ez a megoldás nálatok is.
2010. jún. 19. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
esőkabátban zuhanyozni? DIK
2010. jún. 22. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Lehet hogy,nagyon gátlásos.Vagy nem volt sok nővel dolga és izgul nagyon vagy éppen benned lát nagyobb tapasztalatot sex téren és fél talán hogy,kevés ő neked.És ne is hallgass arra aki olyat írt hogy rád nem áll fel .
2010. jún. 23. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!