Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, ti a domináns nő -...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti a domináns nő - szubmisszív férfi viszonyt csak szex- illetve financial kapcsolatban képzelitek el, vagy párkapcsolatban is?

Figyelt kérdés

Sajnos az egyetlen aktív BDSM társkeresőn, az SM Pixien is Dunát lehetne rekeszteni a financial, meg online, meg alkalmi viszonyt keresőkből, míg aki a párkapcsolatába szeretné ezt a világot beépíteni, az ritka mint a fehér holló. :(


29/F



2018. aug. 4. 20:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
51%

Párkapcsolatban is és szexben is én legyek a domináns

Nem viselem el ha egy férfi rajtam akar uralkodni stb

N

2018. aug. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
35%
Úgy mondod, mi tha ez lenne az általános. Sehogy nem képzelem ezt. A férfi legyen az irányító.
2018. aug. 4. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
34%

Ezt sehogy.

Az ellentettjét kapcsolatban is.

2018. aug. 4. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
56%

Hat engem egy férfi se iranyitson mert nem viselem el csak azért mert ez a “normális elvárt társadalmi szokás”

Azért mert nő vagyok nem jelenti azt hogy egy férfi irányíthat engem , megmondhatja mit tehetek , uralkodhat felettem

Nem leszek egy férfi szolgája csak azért mert ez a társadalmi elvárás hogy a nő a férfi alavetettje aki körbe ugralja urat lesi minden szavát

N

2018. aug. 4. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
50%
#4 Elmondtad már az első válaszban is. Megértettük akkor is.
2018. aug. 4. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
79%
Én sem viselem el, ha a férfi irányít. A párkapcsolatban legyünk egyenlőek a szexben pedig én irányítok. A pénz meg nem érdekel, van sajátom.
2018. aug. 5. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
17%

női egyenlőség? hujujj, abból láttam párat már. a férfi munka az férfi munka, az a férfié, a női munkát meg osszuk el felesben, amit 70/30 arányban a férfi csináljon, mert neki nincs "rózsája" :) vicc...

#4es érdekes egy világképed lehet, szerintem belül szorongsz, de gondolom ha nem hagyod hogy a férfi letegye az asztalra a lovét, az i-re fel a pontot, akkor mit akarsz? te akarod ezeket biztosítani? akkor neked 1 nő kell, vagy esetleg te akarsz más érdemeiről dönteni? a felelősséget azért vigye a te döntéseidért a másik nem? :)

2018. aug. 6. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
53%

# 7

Egy nő nem teheti fel az i-re a pontot, mert akkor férfi válik belőle?

Vannak gondok agyilag...

2018. aug. 6. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
59%

#7 ki beszélt erről?

Nem szorongok , egyszerűen nem leszek alavett egy férfinak sem. Nem hagyom hogy megmondják mit és hogy tegyek .

Nekem ne tegyen le az asztalra semmi pénzt nekem más pénze nem kell

Külön kasszan vagyok /voltam mindig akivel együtt voltam

Pláne ne ő tegye fel az i-re a pontot ne az ő szava legyen a mérvadó mert férfi

Helyettem nem kell semmilyen felelősséget vállalnia vagy bármit is elvinnie mert nem kerek belőle. Nem a gyereke vagyok hogy második apcim legyen aki helyettem hoz minden döntést sőt dirigál és csak az ő szava az i-re a pont

Helyettem ne gondolkozzon ne hozzon döntést

Gyereket nem szeretnek szülni ,szóval ezért sem kell hogy bármit is helyettem tegyen meg

Plusz nem leszek kiszolgáltatva egy férfinak hogy otthon ülök a gyerekkel munka nélkül és tőle fugg a megelhetesem

Nekem meg marad a háztartás . Köszönöm ebből nem kerek

Felnőtt ember vagyok , nem azért költöztem el a szüleimtol hogy egy másik férfi ember irányítson uralkodjon felettem stb stb

2018. aug. 6. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
41%

Egy férfi ne döntősön az én érdemeimről az életemről csak mert f@rka van

Felelősséget sem kell helyettem vállalnia nem vagyok a gyereke

Szóval fogadja el hogy egy kapcsolatban ugyan annyit erek mint ő

Nekem a szememben nem lesz nagyobb mert beszabalyoz és f@rka van stb

Pont ezért utalom a konzervatív elveket

Örülök hogy nem régebben születtem

Nem bírtam volna azt elviselni

2018. aug. 6. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!