Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az megcsalásnak számítana, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az megcsalásnak számítana, ha úgy feküdnék le egy másik nővel, hogy közben abban a tudatban vagyok, hogy a barátnőm meghalt, de valójában mégsem?

Figyelt kérdés

Például egy hajón utazott, a hajó zátonyra futott, halottnak nyilvánították, mert nem találták meg a testét. Viszont mégis sikerült megmenekülnie, aztán kb. egy hónap elteltével keres fel a lakásomon, miközben nálam van még az nő, akivel az előző nap este egy óriásit szeretkeztem.

Ebben az esetben ti szemet hunynátok az egyéjszakás kaland felett?


2018. aug. 5. 13:10
 1/7 anonim ***** válasza:
40%
Nyilván rosszul esne, de szerintem ez a megbocsátható kategória.
2018. aug. 5. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
1honap nem gyaszidoszak. Ha 1ev mulva bukkannek fel es kiderulne h mar massal vagy,megertenem de szakitanek.
2018. aug. 5. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
88%
Ez melyik film is volt?
2018. aug. 5. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
83%

#4

Zátonyra futva 2.

2018. aug. 5. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
78%

Jó volt a Számkivetett című film, én is szerettem. :)


Amúgy ha 1 hónap után már mással kamatyolnál, akkor nem is érdemled meg a halottnak hitt "barátnődet". Tehát ha én térnék így vissza, és azt látnám, hogy 1 hónap után már mással kavarsz, akkor szomorú és egyben dühös is lennék, és nem állnék veled szóba többet. de ha 1 év után térnék így vissza, akkor elfogadnám az új helyzetet. Egyik esetben sem venném megcsalásnak.

N

2018. aug. 5. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

azért azt én is elég komolyan zokon venném, hogy 1 hónap után már mással vagy. sokan ennyi idő alatt egy sima szakítást nem dolgoznak fel, nemhogy az állítólagos szerelmük halálát.

1 év után talán megérteném, de attól még ugyanúgy bántana. valszeg az az 1 év alatt bennem pont az otthon váró, hűséges párom képe tartotta a lelket.

amúgy nem tartanám megcsalásnak, de attól még ugyanúgy fájna.

2018. aug. 5. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát bmeg... Egy hónap után remélem nem az lenne neki az első hogy megfektessen valakit. Úgy gondolom ennél jobban megviselné a halálom😀
2018. aug. 5. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!