Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sephoris kérdése:

Mit tehetek, ha a férjem helyettem inkább a barátait választja? Több időt tölt velük mint velem. Próbáltam vele erről szépen, csúnyán is beszélni, de nincs változás.

Figyelt kérdés
8 éve élünk wgyütt ebböl 7 éve együtt. Mentális problémák miatt (pánikbetegség) mindig én voltam az aki napi szinten ment, dolgozott, ebből egy évig dolgozott ő is. Az nagyon jó időszak volt. Az utóbbi 2-3 hónapban lettek barátai, az eddigi itthon ülés helyett átjárt hozzájuk. Ennek kezdetben örültem is, legyen társaságban stb. Most már ott tartunk, hogy gyomorideggel jövök haza a napi munkából, hogy mikor fog előkerülni. Sokszor rimánkodok, hogy gyere haza, én vágyok a társaságára, de rendszerint nincs változás Ha átmegyek vele én is, nem foglalkozik velem, olyan mintha szellemként ülnék ott átnéz rajtam. Hiába adok ultimátumot, fenyegetőzök válással tudja, hogy jobban szeretem semmint, hogy megtenném De én már idegileg összeomlottam ebben a helyzetben. Otthon eddig se segített szinte semmiben, minden munka után rámmaradt, most pedig már itthon sincs. Amikor emberileg neki volt rám szüksége én ott álltam mellette, sajnos nehéz időszakban vagyok én is, de átnéz rajtam. Úgy érzem a barátai vannak előrébb a rangsorban, nem én. Nem tudom mihez kezdhetnék...

2018. aug. 5. 13:17
 1/8 anonim ***** válasza:
86%
Nagyon szereted? Pedig ennek így nincs jövője... Meg kell mondanod neki, hogy ez így nem mehet tovább, el fogod küldeni, ha ezt folytatja. És meg is kell tenned. Ha évek óta csak te hozol áldozatokat érte, ő pedig magadra hagy, akkor akármennyire szereted, el kell engedned, mert elpusztítod saját magadat ebben a kapcsolatban.
2018. aug. 5. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%

Nincs kaja, nincs zsebpénz, nincs takarítás, nincs tiszta ruha.

Esténként érj haza későn. Étteremben étkezdébe egyél és haza semmilyen kaját ne vigyél.


Majd csak rájön hogy valójában egy mentális betegségre hivatkozó parazita, ingyenélő, naplopó.


Sajnos sok olyat ismerek aki hasonló taktikával tarttatja el magát egy nővel. Te gyakorlatilag egy ingyencseléd vagy aki még a szexuális igényeit is kielégíti.

2018. aug. 5. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Így van, cselédnek használ, de az a helyzet, hogy csak azt lehet kihasználni, aki hagyja magát. Te hagyod magad.
2018. aug. 5. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

#2

Nem rossz ötletek.

2018. aug. 5. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Sajnos vagy nem sajnos titokban abban reménykedek, hogy azért előbb-utóbb elkopnak mellőle az ilyen jóbarátok. Szakítani, válni nem akarok de úgy érzem nem bírom. És már ott tartunk, hogy engem néz hülyének, illetve én csinálok belőle papucsot hogy 8ra legyen otthon. Velem szemben is őket védi. De 2.nak igaza van, értelme sincs az üres lakásba hazajönni. Ha itthon van akkor is vagy velük beszélget telefonon, vagy alszik. Tudom, valószínűleg én is társfüggő vagyok, 8 év alatt megszokta, hogy óvom védem. Ráadásul mivel övé a lakás amiben élünk, nekem szüleim nincsenek akikhez mehetnék, rá is játszik a dolgokra. "Ha nem tetszik költözz el!" Ismétlem, a barátok óta vagyok leginkább semmibe nézve. 1 hét múlva lesz a házassági évfordulónk, hát kiváncsi vagyok mit alkot addig.
2018. aug. 5. 13:50
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne abban reménykedj, hogy elkopnak a barátok, nem velük van a baj, hanem a pároddal.
2018. aug. 5. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

#6-nak igaza van, egyáltalán nem a barátok a probléma, hanem ti. Te meg a férjed.

Szerintem nem ártana meglátogatnod egy pszichologust, hogy kiderüljön nálad milyen mentális gubanc húzódik meg. Mert valami van, az biztos. Normális ember nem ragaszkodna foggal körömmel egy ilyen semmirekellő alakhoz. Mintha a gyereked lenne. Te tartod el, te látod el otthon is, főzöl, mosol rá, takarítasz utána stb. Mert ő meg arra sem képes, hogy akkor legalább ezt a terhet átvegye tőled, ha már pénzt nem keres.

Mi szükséged van neked egy ilyen nyomorékra? Mit szeretsz benne? Ő nem társ az életben, csak egy ingyenélő sz.rdarab. Te meg egy csicska vagy csak ebben a kapcsolatban. Szóval korántsem a barátokkal van itt gond, mar előttük is egy kalap gané volt ez a házasság.

Szóval jó lenne, ha rájönnél mi a fészkes frászkarika tart ebbe benne, miért ézed úgy, hogy neked erre van szükséged.

2018. aug. 5. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Semmit. Kár ragozni. Az idődet pazarlod. Egészségedre
2018. aug. 5. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!