Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom a haverját választja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom a haverját választja mindig. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Régen nem így volt, mostanában viszont egyre dúrvább. Eddig ha megkértem, hogy mondjuk ne menjen el, maradjon inkább velem, szó nélkül engem választott. Mostanában első helyen a haverja szerepel, de olyan szinten, hogy most a mi megbeszélt programunkat elfelejtette, és helyette a barátjával szervezett programot. Amikor ezt így leírtam neki, hogy figyelj, megbeszéltük, annyit mondott, hogy oké mi meg megyünk sörözni.Annyit nem mondott, hogy bocsi, sőt azóta el is tűnt és vele van. Szerintem ez abszurd, és nem tudom, hogyan kezeljem, mert már őszintén erőm nincs ilyeneken veszekedni, de olyan szinten megalázó,hogy még csak nem is bánja, bocsánatot sem kér, se semmi, hogy nem tudom mit tegyek. Nem tervezek szakítani egy ilyen miatt szóval tanácsokra lenne szükségem, biztos vannak tapasztaltabbak.

Mindketten 21 évesek vagyunk, 3 éves kapcsolat.



#hanyagolás #barátját választja
2018. júl. 24. 22:35
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Azt írod, nem tervezel szakítani, márpedig nekem nagyon úgy tűnik, hogy itt már nem lesz más választás.

Vannak olyan emberek, akikben nincs annyi gerinc, hogy a párjuk elé álljanak és azt mondják, meguntalak, ennyi volt. Helyette inkább úgy viselkednek, hogy a másik fél tegyen pontot a kapcsolat végére. Ennek a tökéletes példáját írtad le!

2018. júl. 24. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nekem is baromi rosszul esik, de most minden rendben volt a kapcsolatunkkal, ezért sem értem...nem akarom kisajátítani, de ha elnézem, megcsinálja százszor...
2018. júl. 24. 22:41
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem tervezel szakítani pedig ez oda felé megy. " egy ilyen miatt" ? Ja az nem elég, hogy semennyire sem tisztel? Most le se tojja amit megbeszéltetek, azt sem, hogy megaláz a hozzáállásával. Szerinted szeret? Ja, hogy azt mondja mikor punci kell? Éli az életét és Téged csak azért tart mert így kényelmes. Vedd észre, nyisd ki a szemed!

Ja, és azért csinálja mert megteheti. Te otthon szomorkodsz, ő szórakozik aztán mikor akar eljön hozzád. Legközelebb szintúgy.

2018. júl. 24. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én nekem volt egy ilyen időszakom barátnőmmel, én is hasonló dolgokat csináltam mint ő. Elég keményen a fejemhez vágta a dolgokat, és elmondta mennyire megalázó neki(mint neked). A beszélgetés után észhez kaptam és rájöttem mennyire fontos nekem ő, nem akarom ilyen miatt elveszíteni. Szerintem beszélj vele, soha ne tartsd magadban az ilyen dolgokat.Ha folytatja szakíts vele.
2018. júl. 24. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
21 éves és 3 éve veled van. Azaz kb az egész többé-kevésbé felnőtt korát veled töltötte, tok természetes neki, hogy ott vagy, hogy vele vagy.
2018. júl. 25. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Szia!

Ex ugyanez, csak lánybarátokkal... Az egyiket fel is vitte magához aludni, mert nem volt hol, és náluk pont volt egy szabad ágy. Nem értette, miért durrant el az agyam ettől. :) A helyedben elmondanám ezeket az érzéseket a pasinak, aztán hagynám, hadd gondolkodjon, nem kommunikálnék egy ideig. Ne vegye garantáltnak a jelenléted, mert nem leszel mindig ott.

2018. júl. 25. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

köszönöm, nagyon jókat írtatok:)

beszéltem vele és képzeljétek el, megváltozott. Azt hiszem a kommunikáció a legfontosabb..

utolsó: a lánybarátos dolgot már biztos nem tudnám elnézni senkinek, pláne ha nála alszik :( és szerintem ez nem féltékenység csak szimplán kiakasztó hogy egyeseknek ekkora arca van, hogy ilyet megtesznek

2018. okt. 12. 12:00
 8/8 A kérdező kommentje:
Ja, és igaz hogy hagyni kell, tér kell. Amikor nem foglalkoztam vele, hirtelen ő igen...
2018. okt. 12. 12:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!