Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érdemes úgy gyermeket vállalni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes úgy gyermeket vállalni 2 éves kapcsolatban, ha a férfi úgy gondolja, hogy csak a nő életének kell megváltoznia a gyermek születése után? Mi a véleményetek a párkapcsolat megváltozásáról?

Figyelt kérdés

2018. ápr. 13. 06:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Te választottál ilyen pasit. Viseld is érte a következményeket.


A gyerek két emberes felelősség és változás. Ilyenkor már mind a kettejüknél a gyerek az első.

2018. ápr. 13. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
81%
Tökmindegy, mi a véleménye, a férfi élete is változni fog, akár akarja, akár nem. :-)
2018. ápr. 13. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
megváltozik minden és mindenki! te belefásulsz a gyereksìrásba és a cselédéletbe! ő pedig, nem érti meg miért minden este nyafogással fogadod.. a barátnők leszarnak.. kemény idők lesznek arra készűlj fel! ha van segítséged akkor élj vele.. ha én visszamennék az időben biztos nem vállalnék gyereket!!!!
2018. ápr. 13. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

normatív krízisnek hívják a gyerek érkezését követő időszakot, vagyis egyfajta természetes krízishelyzetről van szó, amin szinte minden pár átmegy, ha gyerekük születik.


ilyenkor érzelmi eltávolodás történhet, mert mindketten fáradtabbak, leterheltebbek, kevesebb a szex, a minőségi kommunikáció, a közös program.


tudatosan illene felkészülni erre a nagy eseményre, tisztában lenni a riziokófaktorokkal, és proaktívan viselkedni: sok beszélgetés, tervezés, szakirodalom olvasása stb.


a te párod vélelmezhetően még nem érett meg rá, hogy szülő legyen, én nem mernék gyereket vállalni vele.

2018. ápr. 13. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Nálam annyi lenne a változás, hogy lezárom a kapcsolatot. Tapasztalat: 10 év múlva is pont ugyanígy fog gondolkodni.

Saját magadnak szülsz egy gyereket, akivel az apja napi 2 percnél többet nem foglalkozik, de attól is el kell ájulni, hogy milyen szuper apuka.

Semmiben sem segít, nem támogat. Viszont ugyanúgy elvárja, hogy legyél fitt, legyen otthon minden élére állítva, fáradtan is ugrálj rajta, ha szexet akar, mert különben felháborodik, hogy elhagytad magad.

Mivel ő ugyanúgy eljár "sörözni a haverokkal", könnyen ismerkedik.


Ha újra kezdhetném, szóba se állnék ilyen pasassal. Nem a gyereket bántam meg, hanem a házasságot, és azt a sok évet, amit ilyen ember mellett elpazaroltam.

2018. ápr. 13. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Menekulj.
2018. ápr. 13. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
nem csak arra nem érett meg, hogy gyereke legyen, de érzelmileg maga is egy önző gyerek. Ha nem akarsz előre borítékolhatóan szenvedni, akkor másnak szülj gyereket.
2018. ápr. 13. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Én még a 2 év miatt sem vállalnék, nem még ilyen felfogással rendelkező pasival (ez nem férfi).
2018. ápr. 13. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Hogy a bánatba ne változna meg...de mindkét fél részéről! Aki ezt nem veszi tudomásul, az éretlen, vagy önző, vagy mindkettő egyszerre. Alkalmatlan szülőnek. Mondjuk sok ilyennek van gyermeke, sajnos.
2018. ápr. 13. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

A pasi elég naív. Egy gyerekkel mindenki élete borul még a nagyszülőkké is!

Kivéve ha kitagadják az unokát.

Esetleg a párod tervezi terhesen az elhagyásod?

Én ilyen f€rfinak nem szülnék gyereket, mert amint rájön, hogy a baba nem egy plüssmaci, csapdába érzi magát és keres egy gyermektelen 20 éves csajt. És játsza a "szerencsétlen, hős apukát" hogy havi 30 ezerrel ő mekkora áldozatokat hozott a kölykéért.

2018. ápr. 13. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!