Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem akar tovább maradni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akar tovább maradni nálam a párom?

Figyelt kérdés

Távkapcsolatban vagyunk,sajnos nagyon ritkán látjuk egymást,kb 2 hónaponta pár napra.Sajnos idén nyáron is csak 2 napot tudtunk együtt tölteni,mert mind a ketten nyaraltunk,illetve ő dolgozott.Jövő héten jönne át,mivel akkor már nem dolgozik,de csak 2 napig akar maradni,3. napon délben már menne haza.Az a kifogása,hogy nekem az augusztus végi különbözeti vizsgákra kell,hogy tanuljak.Egy tanárral készülök fel,aki napi két órát tart nekem,mondtam is a páromnak,hogy ha 2 órán át nélkülözni tud,maradhat akár egy hétig is-de nem akar.Azzal takarózik,hogy miatta nem tudnék készülni (ami nem igaz),illetve,hogy nem akar a szüleim terhére lenni (sosem volt,a szüleim mindig szívélyesen fogadták).Nekem rosszul esik,hogy ennyi külön töltött idő után,nyáron,mikor együtt lehetnénk,nem akar nálam maradni.Miért csinálja,mit tehetek?

18/l



2018. aug. 7. 14:15
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
73%

-miért nem együtt mentetek nyaralni?

-nem lehet, hogy van valakije és ezért kényelmes neki a távkapcsolat veled?

2018. aug. 7. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
55%
Ez nem kapcsolat. Nyilvánvalóan nem kellesz neki. Fogadd el a helyzetet, és keress másik társat!
2018. aug. 7. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
0%
Lehet, hogy emésztőszag van nálatok , vagy wc szag és nem bírja...
2018. aug. 7. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
65%

Mióta vagytok eggyütt?

Egyébként ez valoban nem kapcsolat.

2018. aug. 7. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
65%
Azt tudod tenni, hogy hagyod ezt a csávót a fenébe. Nem akar veled lenni, ne erőltesd.
2018. aug. 7. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Első,azért nem mehettünk együtt nyaralni,mivel mind a ketten lányok vagyunk,a szüleink nem tudnak a kapcsolatunkról,így nem állhattunk volna eléjük azzal a szöveggel,hogy: ,,Anya,apa,idén a csajommal megyek!" Plusz mivel nekünk nincs pénzünk,nem tudtuk volna miből fizetni,a szüleink meg nem finanszírozták volna a családi nyaraláson kívüli kiruccanásunkat.Azt pedig 99%-os eséllyel kizárnám,hogy van valakije,ismerem őt,és a társaságát.3 éve vagyunk együtt,voltak kisebb-nagyobb hullámvölgyeink,de alapvetően szerelemben éltünk és sokat fel is áldoztunk ezért a kapcsolatért.Nem bírom elhinni,hogy csak úgy hirtelen nem kellek neki...Bár az,hogy 2 hónap után nem hajlandó egy hetet velem tölteni nyáron,mert "jót akar nekem",emellett szól.Köszönöm az eddigi válaszokat,várom még a továbbiakat.
2018. aug. 7. 15:45
 7/24 A kérdező kommentje:
És nincsenek kellemetlen szagok a nálunk:)
2018. aug. 7. 15:45
 8/24 anonim ***** válasza:
Hát ha 3 évig nem vállalnánk fel egymást a párommal, nekem se lenne sok kedvem energiát feccölni a kapcsolatba. Nem Ti vagytok az egyetlen leszbikus pár a Földön. Tessék szépen elmondani a szülőknek, mi a helyzet, és akkor nem kell titkolózni. Egyébként gondolod a szüleid nem szúrnák ki, hogy több van köztetek, mint barátság? Azért nem akar a barátnőd tovább nálad maradni, mert tuti a lebukás.
2018. aug. 7. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Utolsó,teljesen jogos az,amit írsz.Az a helyzet,hogy ha most fölvállalnánk,szinte biztos,hogy az ő szülei eltiltanának minket egymástól,ami a kapcsolat végét jelentené.Nem tudom,hogy az én szüleim hogyan reagálnának,talán ők sem engednék,hogy többé ide betegye a lábát.Úgy terveztük,hogy az összeköltözésünkkor vállaljuk fel magunkat a szülői házban,de az még messze van.Egyébként a szüleink vakok,vagy csak mi vagyunk oscar díjra érdemes színészek,egyedül az apja sejti,hogy köztünk túlmutat a szeretet a barátinál.
2018. aug. 7. 16:04
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
De mégis hány évig akartok még otthon hazudni? Már ez a 3 év is gáz. És mi az, hogy eltiltanak? Nagykorúak vagytok, nincs már ilyen, hogy eltiltanak a szülők. Ha meg van, igenis tessék kiállni egymásèrt! Tiltás ellenére is találkozni, ha kell, most összeköltözni, munkába állni. Ez így nem kapcsolat. Ez egy langyos híg fos.
2018. aug. 7. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!