Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meddig lehet kötődni valakihez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig lehet kötődni valakihez egy párkapcsolatban, ha a masik csak negatív visszajelzéseket ad, a pozitívakat soha nem mondja, mert nem érti, hogy az mennyire fontos?

Figyelt kérdés
2018. aug. 10. 10:18
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Akár egész sokáig is.

Embere válogatja, ki mennyire ismeri fel a helyzetet, és hogy mer-e lépni.

2018. aug. 10. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hol lehet észrevenni a határt? Mi a viszonyítasi pont egy ilyen szubjektív problémaban?
2018. aug. 10. 10:27
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Hat en egy ilyen fajtaval max 2 honapig birtam. Folyamatosan oltogatott, egoja az egekbe volt, egy jo szot nem tudott nekem/rolam mondani, egy himsoviniszta hadd ne mondjam mi volt. Van aki tudja ezt kezelni van aki nem. En az utobbi kategoriaba tartozok.

Szerintem egy kapcsolatba alap hogy tamogassa egymast a ket ember, ne pedig negativan alljon a masikhoz.

2018. aug. 10. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
76%
Sokáig, akár 1 élet végéig. Azok, akiknek picike eszük van, alapból nem jönnek össze egy energiavámpír nárcisztikus disznóval, de az ilyen 0 önbizalmú péppé verhető csajok, meg anyuci pici kisfai nem túl eszesek, és ezek ebbe benne vannak, mint a terelhető birkák.
2018. aug. 10. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Amíg nem alakul ki az alanyban egy egészséges önértékelés, önszeretet.


Akinek nincs önértékelése, az folyamatosan kívülről várja a megerősítést, és hajlandó eltűrni szinte bármit, hogy figyelmet kapjon.

2018. aug. 10. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Hat en egy ilyen fajtaval max 2 honapig birtam. Folyamatosan oltogatott, egoja az egekbe volt, egy jo szot nem tudott nekem/rolam mondani, egy himsoviniszta hadd ne mondjam mi volt. Van aki tudja ezt kezelni van aki nem. En az utobbi kategoriaba tartozok.

Szerintem egy kapcsolatba alap hogy tamogassa egymast a ket ember, ne pedig negativan alljon a masikhoz.

2018. aug. 10. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Zeul ***** válasza:
Ez csak türelem kérdése, amikor elfogy akkor jön a háború, majd a szakítás, persze az érzelmek átfordulása hozza meg a türelem végét.
2018. aug. 10. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én 4 évig bírtam. Igaz néha néha volt, hogy megdícsért valamiért, de leginkább kritizált, "csúnyán" nézett, ha valami nem tetszett neki és a rosszat látta általában mindenben és mindenkiben. Felüdülés volt a szakítás!

31/N

2018. aug. 10. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!