Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Ismerkedésnél mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ismerkedésnél mennyire fontos tényező az, hogy hol lakik az ember? Az negatív, ha még mindig anyámnál lakom?

Figyelt kérdés
20-as éveim derekán járok éppen, de most úgy hozta megint a sor, hogy vissza kellett költöznöm anyámhoz! Egy ismerkedési szituációt tekintve mennyire számít fontos dolognak női szemszögből, hogy hol, kivel, illetve egyedül él-e az ember?

2012. szept. 24. 17:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
80%
Szeretem ha egy fiù 20 felett màr önállò. Nem kell sajat lakás, de azert ne eljen mar együtt a felmenőkkel. Az nagyon tutyimutyiságra vall.
2012. szept. 24. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 TOMAtm ***** válasza:
50%
ja hát a mai világban hol az anyád kínjában laknál máshol??egy normálisabb panel minimum 10 milka,hitelt sem kapsz már olyan könnyen mint régen és akkor azt még nem is mondtam h kajálni meg a rezsit is fel kell adni valamiből.az albérlet meg kb annyiba kerül mintha törlesztenéd a sajátod,szóval.... örülj neki h van hová menned és anyádéknál tudsz lakni.
2012. szept. 24. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Sejtettem, hogy hasonló hozzászólás, ill. hozzászólások, fognak majd jönni, csak kíváncsi lennék egy dologra, ha bebuknátok a vállalkozásotokat, és úszna mindenetek, ti mit csinálnátok és hova mennétek? Elvből és büszkeségből inkább az utcára? :)
2012. szept. 24. 17:23
 4/12 anonim ***** válasza:

Dehogyis! Nyugodj meg, szerintem semmi baj nincs ezzel. Ott laksz és kész. Ez szerintem nem jelenti azt, hogy azért van így, mert nem teszel semmit és csak élősködsz az anyukádon.

Engem legalábbis egyáltalán nem zavarna:) (Nyilván szerencsésebb ha nem így van, de átmenetileg jó)

És sajnálom a vállalkozásod bukását:( Sok sikert!

2012. szept. 24. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
1. Ha ez neked tutyimutyiság akkor rosszul gondolkozol. Inkább ez mint hitel vagy éhezés. egy átlagkeresetből nem lehet egy lakást bérelni. Aki pedig ettöl többet keres az se biztos h elköltözik hanem ugy van vele h félreteszi a pénzt késöbbekre saját lakásra. Persze van a harmadik eset is amikor apuci vesz házat.
2012. szept. 24. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Fülünyúl ***** válasza:
#1: Balf*sz vagy. A mai világban egyáltalán nem tutyimutyiság kérdése, hogy ki hol él. Mindenki olyan fedél alatt él, ahol tud. Csak mellesleg elmondom, hogy rengeteg fiatal küzd anyagi problémákkal, vagy épp szenvedi a hírhedt hiteleket, és kénytelen megválni lakásától, vagy egyre alacsonyabb fizetése miatt albérletétől, és ha nem akar híd alatt héderezni, kénytelen hazaköltözni. Kicsit a valóságban kéne élned, nem ilyen szentimentális álomvilágban...
2012. szept. 24. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Megmondom őszintén sokkal több a pozitív válsz (respect nektek) ;) mint mennyire számítottam! Csak tudjátok, sok lánnyal ismerkedtem mostanában, és amikor arra terelődött a kérdés hogy hol lakom, én meg erre: " hol máshol, anyámnál "

na onnantól valahogy mindig bukta volt a dolog! Bezzeg amikor egyedül éltem, és ment a szekér akkor minden ment, ahogyan a nagy könyveb meg van írva! Szóval minden esetre érdekes a szitu! Vagy csak rossz helyen, rossz, időben, rossz lányokkal ismerkedtem mostanság! :)

2012. szept. 24. 17:53
 8/12 anonim ***** válasza:
Hát mondjuk ha valaki így mondaná nekem, hogy "hol máshol", mintha teljesen egyértelmű lenne, hogy az ember ilyenkor még az anyjánál kell, hogy lakjon, akkor azért én is furcsán néznék :D Egyébként nincs ezzel semmi gond, egyik munkatársam 27 éves és a szüleivel él még mindig falun, arra vár, hogy valakivel összeköltözhessen. Ettől függetlenül felnőtt, önálló ember, aki elég sokat dolgozik. Szerintem abszolút nem gáz, a mai világban nem is mindenki engedhet meg magának, hogy egyedül éljen.
2012. szept. 24. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
nálam még csak nem is tényező ez ismerkedésnél:) szóval ne aggódj emiatt:D Amúgy vannak olyan lányok, akiknek ez számít, ez tagadhatatlan, úgyhogy Nekik ne azt mond, hogy "hol máshol" XD én mondjuk csak mosolyognék, de ezek a lányok biztos nem, szóval egy kicsit finomabban add elő Nekik:)
2012. szept. 24. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Húha... Ez a "hol máshol" szálló igévé vált kijelentésem azért nem mindig, nem minden esetben, nem ilyen formában így szokott el hangzani! Szó mi szó, volt már rá precedens, hogy tényleg ebben a formációban mondtam a kíváncsian kérdező hölgynek! :D
2012. szept. 24. 19:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!