Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan bírjam ki a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan bírjam ki a barátom nélkül?

Figyelt kérdés
Egy hétre távol van és egyszerűen megőrülok nem bírom ki, hiába vagyok együtt barátnőimmel vagy megyek edzeni vagy bármi nem tudom mit csináljak annyira hiányzik és még 6 nap van hátra, ha beszélünk az meg nem ugyanaz mintha itt lenne :'(
2018. aug. 10. 17:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
49%
Felcsatólhatós valamelyik barátnőnek.
2018. aug. 10. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
52%
Foglalkozz magaddal, a hobbiddal, a barátaiddal, tanulj valamit, túlórázz, bármi, teljesen abszurd, hogy egy szaros hét távollét ekkora traumát okoz.. Ha pár hónap lenne, megérteném, de egy hét?!
2018. aug. 10. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
69%
Azt figyeltem meg az embereknél akik ilyen hangzatos előadást nyujtanak, azoknál ez oly hamar eltűnik, és ha pár év múlva visszakérdezel rájuk, még a fazonok nevei sem jutnak az eszükbe.
2018. aug. 10. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
51%
Nem lennék meglepve, ha a pasid örülne, hogy most legalább egy egy hétre megszabadult tőled, és nem kell hallgatni az idegesítő vinnyogásodat, ami még így írásban is átjön. Borzasztó egy asszony vagy, gondolom a pasid csak azért van veled, mert értelmes nők nem állnak vele szóba.
2018. aug. 10. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
77%
Kívánom, hogy nagyobb problémád ne legyen az életben.
2018. aug. 10. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Most komolyan azért lennék nem normális mert hiányzik nekem mert szeretem? Féltékenyek vagytok mert nektek nincs barátnőtök vagy migan?
2018. aug. 10. 18:10
 7/13 anonim ***** válasza:
10%
Persze, hogyne lennék féltékeny azokra az életképtelen egyedekre, akiknek az egész életük a párjuk körül forog és megzakkannak pár nap hiánytól.. :D Hagyjuk már. Boldog házasságban élek, de nem kezdek el így vergődni, ha időnként valami miatt pár napig vagy akár pár hétig külön vagyunk, mert bizony ilyen is volt már. Igen, hiányzik, és? Simán túlélhető, ha az embernek nem teljesen üres az élete.
2018. aug. 10. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
40%

Az elején szinte mindenki így érez, és elég egyszerű a megoldás: foglalkozz mással. Van aki havonta egyszer találkozhat a szerelmével, mégis megoldja.


Foglald le magad, dolgozz valami magánprojekten, hobbin, tanulj valami jót, stb stb stb stb

2018. aug. 10. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
55%

Senki nem féltékeny, de ez nem egy egetverő probléma, nem szakítottatok, nem 1 hónapra ment el.

Biztos nagyon fiatal vagy.


De nyugi túl fogod élni.

2018. aug. 10. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
54%

Soha nem értettem az ilyen embereket akik belehalnak abba, hogy 7 napig nem találkoznak ... jezusom amekkora dráma azta

Amikor kapcsolatban voltam én imadtam egyedül lenni sőt nem szerettem ha éjjel nappal együtt vaygunk

7 nap nem a világ vege nőlj fel

2018. aug. 10. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!