Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van néhány tulajdonsága a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van néhány tulajdonsága a páromnak ami nagyon zavar. Vagyis inkább az zavar, hogy a szülei nem nevelték meg/ elkényeztették. Félek hogy amikor összeköltözünk ezek vitákhoz vezetnek majd. Szerintetek mit csináljak?

Figyelt kérdés

mondok pár példát.

takarítónőjük volt mindig is, a párom nem tud se mosogatni, se felmosni, se vasalni.. szinte semmi házimunkát.

nem mos kezet ha hazaér, evés előtt se..

nem vágja a körmeit hanem lerágja, mert nem vágta senki neki soha és meg se mutatták neki..

a wc deszkát mindig felhajtva hagyja, nagy dolog után nem takarítja le a wc-t.

Hivatali dolgokat nem csinált soha, ügyintézést ilyenek, mert mindig a szülei megcsinálták helyette..

Van még pár dolog de hirtelen ennyi jutott eszembe. Néha szólok neki 1-2 dologért pl kézmosás, amire azt mondja, felesleges...


2018. aug. 10. 20:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
91%
Sok sikert a gyerek neveléshez! Jó eséllyel nem is fog változni.
2018. aug. 10. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
13%
Ez egy "nő" lenne?
2018. aug. 10. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
43%
A no aki felhajtja a wc deszkat ? Mondjuk ferfitol is eleg gaz ha korbehugyozza a wct :))
2018. aug. 10. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Ő férfi.én vagyok a nő
2018. aug. 10. 20:36
 5/14 anonim ***** válasza:
87%

#2

Mert egy "férfitól" tök normális, ha ilyen?

2018. aug. 10. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
89%

Ezt az embert nem tanították semmire a szülei. Föénőtt mint a dudva, pénz meg volt ..


Ha kell neked ez az ember, akkor nekedkell megtanítanod-és meg is követelened-az alapvető higiániás dolgokat.

És meg kell tanítanod önmagát ellátni, és a környezetét is. Tök mindegy hány éves.


A kérdés az, hogy jelent-e neked annyit az illető, hogy 100%-os energiát teszel bele a dolgokba, mert 1-2 évbe beletelik, mire kezdi felfogni mit is tanítasz neki és elvárja majd magától és az adott környezetétől is hogy rend legyen..

2018. aug. 10. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
60%
Ti hogy jöttetek össze? És mi tetszett meg benne?
2018. aug. 10. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
42%
En az ilyen pasiktol menekulok. Nem az a baj, hogy otthon el, hanem hogy ilyen tehetetlen. Szanalmas.
2018. aug. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
87%

Hat éve vagyok a párommal,ebből 5 éve együtt élünk. Ő ugyan nem ilyen súlyos eset volt,mint amit te leírtál,de nagyon elkényeztették. Egy rántottát nem tudott megcsinálni,soha életében nem nyúlt mosógéphez,világéletében kiszolgálták.


Én úgy gondolom,hogyha meg tudja érteni,hogy ezeket a dolgokat egy felnőtt embernek meg kell tudni csinálni (ügyintézés meg saját magának az ellátása),akkor tud változni.


Nálunk sem volt könnyű,de a páromban iszonyat akarat van és ő meg akarta tanulni,ami addig nem ment. Mostmár akár alap dolgokat tud főzni,ha pl nekem el kell utazni pár napra,tud mosni magára. Részt vett a lakásfelújításunkban is,pedig sosem értett a ház körüli munkákhoz.


Szóval,elég nagy hátrány,hogy kb semmit élethez szükséges dolgot nem tanítottak neki meg...viszont sokkal nagyobb hátrány,ha látja,hogy lehet másképp,mégsem igyekszik.

2018. aug. 10. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
41%

"nekem el kell utazni pár napra,tud mosni magára. "


Fantasztikus teljesitmeny. Nobel dij jar erte, hogy meg tud nyomni egy gombot.

2018. aug. 10. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!