Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm mégis hogy engedheti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm mégis hogy engedheti a lakásba a testvérét, azok után hogy kétszer is meglopott minket?

Figyelt kérdés
Lassan ott vagyok, hogy szakítok vele, csam van egy közös gyerekünk. De hatalmasat csalódtam benne.
2018. aug. 11. 17:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Tán vele kéne beszélni erről...? Cssk egy ötlet...
2018. aug. 11. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem lehet vele.... felhozom a témát elkezd hisztizni is mondja a testvére, nem lehet vele erről beszélni.
2018. aug. 11. 17:33
 3/11 anonim ***** válasza:
Nyugi, hamarosan fel nyilik a szeme, és onnantól kezdve zárni fogja a sorait.
2018. aug. 11. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Hú, de jó emberismerő lehetsz, ha idáig fajultak a dolgok. (Fordított esetben egy nőnek ugyanezt írnám.) Nem beszélni kell vele, hanem bejelenteni, hogy ha ez még 1x előfordul, feljelentést teszel.
2018. aug. 11. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nekem a gyerekkori barátnőm lopott tőlünk. A 2,5 éves gyerek buktatta le. Mert senki a családból nem tette melltartóba a pénzt, és a gyerek elkezdte... Na onnantól lett figyelve, pedig az uram is ezerszer szólt nekem.


Aztán amikor a lopások ténye felmerült mindent próbált az uramra kenni.


Érdekesek a gyerekek, ugye?:D

2018. aug. 11. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Mit vitt el??
2018. aug. 11. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

*Érdekesek a gyerekek, ugye?:D


Csak 2,5 éves volt :)

2018. aug. 11. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
6 pénzt.
2018. aug. 11. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Amikor ez történt még csak 1 gyermekem volt, azóta meg van még +2.
2018. aug. 11. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Kié a lakás? Ha a barátnődé, akkor azt enged be akit akar. Ha a tiéd ,akkor fogod és kipofozod a testvérét az ajtón.Aztán ha szakít a barátnőd, akkor nem volt kár érte,menjen nevelje a gyerekét a tolvaj családjával együtt .
2018. aug. 12. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!