Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mégis lehet válóok a pénzhiány?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégis lehet válóok a pénzhiány?

Figyelt kérdés

A felesleges beszólogatások elkerülése érdekében szögezzünk le néhány dolgot még az elején.

Mindigis elítéltem az "érdekkapcsolatokat", sosem állt szándékomban kihasználni senkit. Igyekeztem az életemet úgy kialakítani, hogy soha ne kerüljek kiszolgátatott helyzetbe, hogy magam lábán is megálljak.


Amikor megismertem a páromat, dolgos emberként ismertem meg, aki bármilyen munkát elvállalt. Mivel 1 helyen dolgoztunk, a fizetésünk is egyforma volt. Mindig megéltünk belőle, bár volt,hogy kissé nehezebben. Ha kellett én elmentem másodállásban máshová.

Született egy babánk, így nyílván kevesebb pénzt tudok hozzá tenni a kasszához, párom közben saját melókat intéz, amikből bár összegezve elég jó pénzek jönnek ki, mégis alig van valami a kasszánkban. Sokszor kölcsön kell kérnünk.

Nagyon szeretem a páromat, de de úgyérzem valahol a pénz miatt elhagyni valakit nem fair dolog, de már rengetegszer mondtam neki, hogy keressen egy olyan munkahelyet, ahol rendszeresen van jövedelme.

Most arra jutottunk, illetve én, hogy az 1 éves gyerek mellől visszakényszerülök dolgozni, hogy ne legyen az, hogy napokig nincs pénzünk.

Ha ezt a szemébe vágnám, és emiatt elhagynám, akkor nagyon gyökér lennék?

Elegem van abból, hogy kisgyerek mellett a rákot legyőzve én nekem kell azon aggódnom tehetetlenül, hogy mit eszünk holnap.

Ki mit gondol erről?


2018. aug. 8. 14:21
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
77%
Pénz nélkül hogy akarsz élni?
2018. aug. 8. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 A kérdező kommentje:

Hát ez az, hogy így sehogy.... én magam előteremtem azt, amire szükségünk van, de akkor nekem nem kell plusz egy ember, akit "eltartok" (értem a páromra)

De mégis hülyén veszi ki magát, hogy bocs, elhagylak gyerekestül, mert nem hozol haza annyi pénzt, amennyit kellene, hogy ne éhezzünk...

2018. aug. 8. 14:28
 3/44 anonim ***** válasza:
90%
De könyörgöm minek kellett még gyereket is szülni a semmibe?!
2018. aug. 8. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 A kérdező kommentje:
Amikor jött a gyerek, anyagilag minden rendben volt, plusz nem igazán láttam azt, hogy ha én nem dolgozom ki a belem a pénz miatt, akkor nincs semmink.
2018. aug. 8. 14:34
 5/44 anonim ***** válasza:
89%

Lehet, nem, de igen is sok helyen az.

Pérkapcsolathoz, család, gyerekhez, pénz kell. Annyi minden kép, hogy egy elfogadható életvitel legyen. Na és kéne hogy legyen tartalék. Gyereknél, felnőttnél sem lehet tudni, mi jön hirtelen, amihez pénz kell.

2018. aug. 8. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
88%
Hogy lett volna rendben mikor írtad, hogy volt mikor el kellett menj másodállásba???
2018. aug. 8. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 A kérdező kommentje:
Volt egy időszak, mikor letiltásom volt
2018. aug. 8. 14:40
 8/44 anonim ***** válasza:
11%

Ismered a mondást: jóban-rosszban.


Most rossz van. Az emberek tűréssel élnek, és nem egy ilyen dolog miatt futamodnak meg.


*Ha ezt a szemébe vágnám, és emiatt elhagynám, akkor nagyon gyökér lennék?


Igen


*Elegem van abból, hogy kisgyerek mellett a rákot legyőzve én nekem kell azon aggódnom tehetetlenül, hogy mit eszünk holnap.


Tegyél érte, írány melózni. Van aki a gyerek születésétől kezdve melózik nőként, és nehézség esetén is ott áll a társa mellett.Nem ilyen gyenge problémába mint ami nálad van, hanem ettől hatványozottan nehezebb helyzetekben is.

2018. aug. 8. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
88%

"Tegyél érte, írány melózni. Van aki a gyerek születésétől kezdve melózik nőként, és nehézség esetén is ott áll a társa mellet"


Csak amellé lehet odaállni, aki tesz is érte.

Szánalmas ez az alak, pofámról leégne a bőr, ha a feleségemnek kellene visszamennie dolgozni a gyerek mellől, mert én csak kummantok.

Egy igazi lúzer.

2018. aug. 8. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
1%
9 Ez az általad lelúzerezett személy, a legjobb apa, akit csak egy nő kívánhat a gyermekeinek, és erején felül melózik. Ennyit a szövegedről:)
2018. aug. 8. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!