Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szeret kritizálni?

Figyelt kérdés
Randizgatok egy lánnyal, aki elég sokat tud beszélni, és ha észrevesz bármit rajtam, akkor sem tudja befogni a száját és inkább elmondja nekem, ilyenkor általában meg is említi, hogy béna vagyok. Nem komoly dolgok viszont eléggé idegesítenek, és elveszik a kedvem az egésztől. Ilyen pl. mikor új pólót vettem, és előtte nem mostam ki (gondolom mindenki tudja milyen szaga van), vagy pl. bókolgattam neki, megkaptam hogy ne hízelegjek. Eléggé kilettem most ettől a dologtól, normális ez vagy inkább ne legyek hajlandó egy ilyen lányt elviselni?
2018. aug. 11. 23:46
 1/8 anonim ***** válasza:
76%
Menekulj.
2018. aug. 11. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
77%

Hagyd a fenébe, roncsot csinál belőled.

32/f

2018. aug. 11. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Visszaolvastam, kicsit komoran festettem le az egészet, de igazából humoros kontextusba helyezném inkább, de akkor is szar érzés.Fiatal lányról van szó, aki nem is nagyon tapasztalt. Lehetséges, hogy a probléma ebből fakad?
2018. aug. 12. 00:01
 4/8 anonim ***** válasza:
Megis válaszoltad magadnak
2018. aug. 12. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Legalább beszél
2018. aug. 12. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ezek tesztek. Azt figyeli tudatosan v tudat alatt, hogy hogyan reagálsz
2018. aug. 12. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ismerem ezeket a női "teszteket", mikor a csajok próbálnak minket kizökkenteni, hogy lássák, tényleg olyan magabiztos-e a srác vagy csak előadja magát. De az valahogy nem arról, szól, hogy kritizálod a másikat és ezzel együtt le is húzod vele.
2018. aug. 12. 01:11
 8/8 anonim ***** válasza:
Én nem bírnám. Mondjuk jelenleg én is ilyen vagyok a barátommal, imádom szivatni, beszólógatni neki, persze humorosan és őt sem kell félteni. Szerintem 1 év járád után már oké, de az ismerkedős szakaszban valahogy nem állja meg a helyét ez a viselkedés.
2018. aug. 12. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!