Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már nem szeret? Ennyire fontos egy évforduló?

Figyelt kérdés

Nem akar találkozni.

Nem akar látni.

Nem bántottam meg.

Volt a szülinapja de nem tudtam elmenni rá mert dolgoznom kellett. Messze lakunk egymástól, már több mint egy hónapja nem találkoztunk de ő se jönne hozzám.Napok óta nem írt semmit de én sem rá mert beteg vagyok. Most lenne az évfordulónk de meg akarom látogatni a szüleimet ők is messze laknak tőlem és pont azon a héten utazok hozzájuk.


2018. aug. 1. 00:47
 1/3 anonim ***** válasza:
87%

Nézd, a leírtak alapján ő elveszítette az érdeklődését irántad.

Nem lehet kijelenteni, hogy nem bántottad meg. Engem pl. k**vára tud bántani az, ha a párom a születésnapomra nem tudja szabaddá tenni magát. Vagy legalább előtte/ utána 1-2 nappal. Ha nem mutat hajlandóságot, hogy felköszöntsön és megünnepelje velem, akkor én nem érzem azt, hogy fontos lennék az illetőnek, sőt... ehhez még itt az évforduló kérdése, amivel kapcsolatban pontosan azt érzem, hogy megint csak Neked nem fontos annyira, hogy találkozzatok aznap. A szüleidhez való hazalátogatást el lehet tolni, vagy át lehet ütemezni, de egy évforduló egyszer van egy évben. Azt sem értem, hogy a betegség miért zárja ki azt, hogy egymást írásban keressétek. Mindegy. Nem leszólni akarlak, csak ha lehet gondold át ezt az Ő szemszögéből. A helyedben bocsánatot kérnék visszamenőleg a születésnapi-ügy miatt, ha még nem tetted.

2018. aug. 1. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
52%

már több mint egy hónapja nem találkoztunk de ő se jönne hozzám.

Kuka,már rég van neki más saját tapasztalat,a távkapcsolatok nem mukodnek elobb utobb lesz a közelbe vki..

2018. aug. 1. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
85%

Annál leragadtam, hogy te sem írsz, mert beteg vagy? Ez miért kizáró ok? Ide tudsz írni, miközben beteg vagy?

Amúgy ez már kuka kapcsolat, csak a vak nem látja.

2018. aug. 1. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!