Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeret a párom, de nem vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeret a párom, de nem vagyok elég jó nő neki?

Figyelt kérdés
Rendszeresen sportolok, az alakom szerintem az atlaghoz képest jó, és nem tartom magam csúnya embernek sem, azt vettem észre tetszeni szoktam a férfiaknak. Páromról tudom, hogy nagyon szeret, gonsoskodo, de azt vettem észre, hogy az agyonszolizott műnőket nagyon megnezi. Erre rakerdeztem nala es azt mondta sok szep ember van a vilagon, magarol is tudja, hogy nala vannak jobb pasik, attól, hogy neki én vagyok a legszebb.. es itt befejezte. Ami kb arrol szolt, hogy akkor na en bezzeg nem vagyok annyira jo nő, de azert szeret. Adok magamra, tehat ezen nem nagyon tudok valtoztatni.. Rosszul esik, hogy engem nem nagyon dicsér, de az ilyen fajta nőket rendesen megnézi...

2018. júl. 18. 01:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
nem hiszem, hogy ettől tartanod kéne.
2018. júl. 18. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
17%

Szerintem csak realista a srác.

Férfi, miért ne jöhetne be neki más nő? Ettől még nem fog megcsalni. Neked is tetszhetnek férfiak. Attól hogy valaki párkapcsolatban van még nem veszíti el a férfiasságát.


Nem értem a logikád

2018. júl. 18. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
85%
Nagyon sok pasi szeme esik ki az ilyen nőktől, és nem mindig azért, mert tetszik nekik. Sokszor még én is megbámulom őket, annyira bizarul néznek ki, vagy csak feltünően viselkednek. És a pasikban kettős mérce van: lehet, hogy néha izgatja őket egy-egy ilyen k-rvásabb megjelenésű nő, de barátnőnek/feleségnek nem ezeket szokták választani. Én a helyedben nem aggódnék. :)
2018. júl. 18. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Én is megnézem az ilyen agyonszolizott műpitsákat, de ez inkább ahhoz hasonlítható, amikor olyat látsz, ami nagyon szokatlan. Pl. ha valakinek hiányzik a füle, lyuk van a nyakán, van egy hatalmas seb az arcán. Egyszerűen az ember nem láthat minden nap élő sültcsirkét.
2018. júl. 18. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Szóval alá tudom támasztani a #3-as hozzászólását. Az ilyen nőkkel fizikai fájdalom beszélgetni. A szex is milyen lehet már, hogy ha folyton azon izgul hogy letörik a körme, a farkad beleakad a karikafülbevalójába, ráadásul folyton magadat látod ahogy visszatükröződsz a bőrén.


A szolis műpitsáknál vannak 1000x jobb nők. Ha azokat kezdi el nézegetni, akkor esetleg elkezdhetsz gyanakodni, de valószínűleg akkor is felesleges.

2018. júl. 18. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
akkor izgulj, ha átlagnőket kezd el nézegetni.
2018. júl. 18. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Neki te vagy a legjobb nő ezt mondta.... Mi ebben a rossz?

Max a buta következtetés, amit utána irsz

2018. júl. 18. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
21%

Az igazsag az,hogy hiaba mondja ezt a parod(hogy te vagy neki a legszebb), attol meg pontosan tudja mindenki,hogy nem igy van. Ferfi.. egy no sosem eleg neki, ez igy van miota vilag a vilag. Mondhatjuk,hogy te epp megfelelsz neki, de rajtad kivul megdugna a fel vilagot es nyilvan latja,hogy vannak nalad sokkal de sokkal jobb nok. Ezert nez meg masokat, mert veled beeri, baratnonek jo vagy de szexualisan igyis ugyis megmozgatja ot az osszes ilyen mupicsha.

Ezt el kell fogadni,mondom ezt nokent.

2018. júl. 18. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Szerintem sincs mitől tartanod.

Sokan megnéznek másokat, más nőket férfiakat, max nem olyan látványosan.


De amíg ő törődő , gondoskodó, megértő, és úgy érzed szeret, és mindent meg tudtok beszélni addig nincs mitől tartanod.

2018. júl. 18. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Sose értettem miért baj az ha használod a szemed egy kapcsolatban? Tényleg akkor kezdj el kiakadni, amikor már minden csaj után megfordul. A férfiak is szeretnek szörnyülködni egy-egy ilyen magassarkakon billegő iq light csajokon.
2018. júl. 18. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!