Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan fejezzem be? Mit csináljak?

Figyelt kérdés

A barátom mostanában csak akkor keres, jár fel hogyha éppen nagyon kanos. Nem mondom h csak szexelünk, de általában arra nem.veszi a fáradságot ha éppen nem akar semmit h megkérdezze élek e még. Amúgy a társadalmi életéből kihagy. Értem ezt úgy h pl egyáltalán nem szól dolgokról, programjairól stb. Nem mintha elvárnám h mindent mondjon, de nekem ez akkor is szándékos titkolózás amit csinál. Sztem ezt észre sem veszi, hiába szóltam már érte, tőlem viszont elvárja h mindent mondjak, mindenről tudjon.

Amikor látja h vmi nem ok, megpróbál kiengesztelni, de ugye az alapvető probléma ezzel nem szűnik meg h nem vagyok az élete része, semmit nem oszt meg.


Egyébként feleségül akar venni, stb, de ennek nem tudom van e értelme.

A másik meg ha szakítok, nem fogja érteni h mi a bajom. Most mégis hogy magyarázzam el neki, vagy mit csináljak?

Ő nagyon ragaszkodik a kapcsolathoz mert ez ad neki stabilitást, de nekem ez így kevés. Gyakorlatilag egyedül vagyok.


2018. aug. 13. 06:44
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Hogyan fejezd be?


Mond meg neki, hogy ez egy társas magány helyzet, így nem tudsz leélni egy életet, szeretnéd befejezni.


Ennyi. Utána meg ne hagyd, hogy visszasírja magát, mert pár hétig/hónapig majd változtat, aztán ugyanott lesztek.

2018. aug. 13. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Legközelebb mikor kanosan felmegy hozzád ne nyisd neki ajtót.Par alkalom után megérti vagy legalábbis megkérdezi, hogy mi újság? Akkor majd figyelni fog arra is amit mondasz.
2018. aug. 13. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Épp ezaz h amúgy én szeretném ha tudná h mi a gondom, miben kellene később mással változtatnia, mert ilyen szempontból ő eléggé...nos nincs a toppon. Szerinte ez egy nőnek elég hogy néha felmegyek, kedveskedek, szexelek vele. Aztán hazamegyek élem az életem ő meg jól van addig. Azt is megfigyeltem már h nehezen tud koncentrálni egyszerre két dologra.


És amúgy felhív gyakran meg keres akkor is ha nem vagyunk együtt. Na de értitek. Szóval nulla tartalom. Engem beszéltet mintha vmi papagáj lennék, de mikor én kérdezem mi van nálad, akkor jön a kommersz válasz, ami totál semmitmondó.


Előtte vhogy megtanítanám neki h gyorsan változtatnia kell. Az előző kapcsolataib_l se értett semmit h miért szakítottak vele..

2018. aug. 13. 07:04
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Mi a fenét idomítod, hogy majd legközelebb jól csinálja????

A kapcsolatban se hajlandó erre, érted se.

Neki egyszerűen ennyit jelent egy nő: keret a pina körül.

Nem érdekli, nem figyel rá, nem szereti, csak használja.

Házasság??? Eszedbe se jusson! Ő az, aki nagy duzzogva megy fiatal szeretőt keresni, mert te szét vagy szülve, és lekopott a körmöd a mosogatástól... Nem szeret, csak kíván, csak egy test vagy.


A szakítás meg úgy zajlik, hogy megmondod, hogy te így csak szenvedsz, neked nem jó, itt befejezted, ne keressen többet. Ha nem érti, akkor nem érti. Mit foglalkozol vele?

Ennél több odafigyelés és érzelem szokott lenni egy nyíltan szexkapcsolatban.

2018. aug. 13. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Tini vagy. Korod? Naiv vagy.
2018. aug. 13. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nagyon egyszerű, ezeket a problémákat ,amiket most leírtál, mondd el neki, és mondd meg, hogy ebből eleged van, ezért szakítasz.
2018. aug. 13. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ez egy nagyon naív kedveskedő hozzá állás szinte tálcán kínálod neki a mentséget, hogy ő azt hiszi ez így jó neked meg nem érti mi a gondod, házasságot emleget stb. De.

Ha valaki lese ... azt nem azért csinálja mert kis naív akinek ha megsimogatod a buksiját s eléggé rágod a fülét ezer féle képen akkor majd mentálisan egyszer megérti egyik ilyen mondatodat s onnantól te is az élete része leszel.

Ő tökéletesen tisztában van vele mi a komoly kapcsolat s hogy ez ami köztetek van nem az.

Csak ha játssza a hülyét s láthatólag beveszed az neki pont kényelmes. Ugyan miért ismerne el bármit ha így jó neki?

Beismerést, megvilágosodást s önmaga hibáit, hogy jaj bocs amiért azt hazudtam ez kapcsolat stb. na ilyent ne várj egy ilyen kukactól.

Te ismerd be magadnak, hogy ez nem jött össze, tanuld meg mit rontottál el, ismerd fel időben az ilyen típust s tudd mi kell neked s ne félj határozott választást adni ha nincs érdemleges kommunikáció.

2018. aug. 13. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

4-essel értek egyet.

Teljesen igaza van.


Ébredj fel tündérke!

2018. aug. 13. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi, igazatok van
2018. aug. 17. 07:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!