Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális hogy ez nem tetszett?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális hogy ez nem tetszett?

Figyelt kérdés
Még csak ismerkedési fázisban vagyok a férfival. Ma beszéltünk telefonon, és elkezdett közben beszélni a húgához, hogy valami dolgot másképp csináljon. Ezt azzal magyarázta, hogy ő nem szereti azt ha valaki bénázik, rosszul csinál. De nem értem hogy ezt miért pont akkor kell megbeszélni amikor telefonálunk.
2018. aug. 13. 14:02
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Miért hívod munkaidőben? Eszembe nem jutna..
2018. aug. 13. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
81%

# 1/

Te is az elvakult gyakorizok koze tartotol.

Hol irta, hogy “munkaidoben” hivta?


Miert ilyen elen a fantaziad, miert koltesz at dolgokat? Szoval te idabiggyezted azt, ami nincs is ott.


Jezusisten.

2018. aug. 13. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Milyen munkaidőben? Amúgy ő hívott engem, és szabadságon vagyunk.
2018. aug. 13. 14:09
 4/10 anonim ***** válasza:

Ezt en sem ertem.

Elobb volt itt egy kerdes, jott ra egy takat valasz, de egyik sem a kerdesre vonatkozoan jott.

Itt van ez is. Munkaidoben.....mikor szo sincs arrol. De odairja.....na mindegy.

2018. aug. 13. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

"nem értem hogy ezt miért pont akkor kell megbeszélni amikor telefonálunk"


Gondolom éppen aközben látta, hogy a húga rosszul csinál valamit, miközben telefonáltatok. Nem értelek, mikor kellett volna szólnia szerinted? Mire kipletykáltátok magatokat, és már egy órát szenvedett, vagy mikor? :D


#1

Mitől hallucinálsz ilyen jókat? :DD

2018. aug. 13. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Hát ez csak egy pár pillanatra "megszakította" a beszélgetést, akkor szerintem kicsit túl érzékenyen fogod fel ezt a helyzetet... Csupán azonnal reagált a hirtelen jött szituációra.
2018. aug. 13. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Csak hogy ez nem egy pillanat volt, és már többször is előfordult.
2018. aug. 13. 14:21
 8/10 anonim ***** válasza:
Ebben az esetben egyetértek veled, hogy nem tetszik... Esetleg finoman említsd meg neki.
2018. aug. 13. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem szeretem én sem, ha telefonálok valakivel és közben velem párhuzamosan beszél valaki máshoz. De ilyenkor nem hibáztatom, mert bármi oka lehet, hogy muszáj válaszolnia annak a másiknak. Inkább azt mondom, hívjon vissza vagy visszahívom, amikor alkalmasabb.

A másik oldal, hogy itthon vagyok egy kétévessel, és bizony velem is előfordul, hogy muszáj szólnom neki, hogy ne csináljon ezt-azt, miközben akár telefonálhatok is valakivel.

2018. aug. 13. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Istenem mekkora problémád van... te jò ég most mi lesz? 1 percig nem rád figyelt te ùr isten mekkora katasztròfa most majd még aludni se fogsz tudni te szerencsètlen 😏
2018. aug. 13. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!