Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A nők szeretik ha “szeretgeti”...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők szeretik ha “szeretgeti” őket a párjuk?

Figyelt kérdés

Nem vagyok nagy csajozógép, 26 évesen az első barátnőm van. Mindig elutasítja ha megpuszilnám, megölelném, magamhoz húznám. Azt mondja hogy nyálas dolog ez, nem szereti, ne csináljam. Más téren nincs gond köztünk, szeret engem! Motorbalesetem volt tavasszal, ha nem szeretne, nem ápolt-gondozott volna néhány hónap kapcsolat után. Többek között innen is tudom meg másból is.

De mégsem szereti ha szeretgetem!


Mivel nem értek a nőkhöz, tapasztaltabbakat vagy csajokat kérdezném, hogy van ez? Én vagyok a túl nyál és tényleg nem szokás az ilyesmi, nem szeretik általánosságban?


2018. aug. 13. 15:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
88%
A te nőd nem szereti. Vannak olyanok, akik szintén nem szeretik, vannak, akik mérsékelten, és vannak, akik nagyon.
2018. aug. 13. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
72%

Nincs olyan, hogy a nők ezt meg azt szeretik. Nem vagyunk sorozatgyártottak. Én pl imádom, ha ölelgetnek, hercegnőnek hívnak, virágot kapok, más nőnek meg ettől herótja van és elmenekülne.

A legegyszerűbb, ha már az elejétől az őszinte kommunikációt preferálod és megkérdezed, hogy : "édesem, én próbalok a kedvedre tenni azzal, hogy gyakran ölelgetlek, mert én ezzel fejezem ki a szeretetem, de rajtad látom, hogy ez neked valamiért kényelmetlen, mi a baj és mitől éreznéd jobban, hogy szeretlek?"

23/N

2018. aug. 13. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
89%

A te barátnőd nem szereti.

Én imádom, ha a párom bújós és szeretget. :) Ismerek én is olyat, aki nem annyira szereti... Egyéni preferencia.

N

2018. aug. 13. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
57%
Nincs olyan, hogy "nők". Vannak nők, akik szeretik a bújást, vannak, akik nem. Én sem kifejezetten szeretem, kis mértékben persze jólesik (naponta néhány alkalommal, de nem óránként vagy ilyesmi), de egyáltalán nem ez a szeretetnyelvem.
2018. aug. 13. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem ez egyszeru: kerdezd meg, hogyan szereti :)
2018. aug. 13. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
45%
Rühell téged.
2018. aug. 13. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
80%
Gondoltál már arra, hogy "a nők" esetleg különböző emberek csoportját jelenti?
2018. aug. 13. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
79%

Van, aki szereti és van, aki nem.

Én mondjuk általában szeretem, kivéve, ha túlzásba viszi valaki, vagy mások előtt csinálja.

2018. aug. 13. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Én nagyon szeretem.
2018. aug. 13. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Én pl nagyon utálom az ilyeneket
2018. aug. 13. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!