Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mindenki gyereknek nez mikozbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindenki gyereknek nez mikozben mar felnott ember vagyok? N/20

Figyelt kérdés

20 eves vagyok, de sokszor 17 max 18 evesnek tippelnek, hisznek engem. Volt,hogy valaki inkabb azert nem ismerkedett velem, mert azhitte meg tizeneves lehet kozben mar a 21et toltom nemsokara. Pl a munkahelyemen volt ez igy, de miutan mondtam,hogy csak annak nezhetik ezekszerint ki, de nem annyi vagyok, akkor mar nem volt baj. Megis nekem kicsit fajo pont ez,mert olyan mintha kulsoleg meg gyerekkent tekintenenk ram. Pedig jol oltozkodom szerintem stb stb de viszont nem sminkelem magam egytaltalan (soha) es tenyleg picit "baba az arcom" de nem annyira..vagyis nem gondolnam,hogy gyereknek kene nezni. Szerintetek mit lehet ez ellen tenni? Hogy ne nezzenek 17-18 evesnek amikor mar felnott ember vagyok?



Ui: Raadasul sokszor csak azt kaptam boknak ferfiaktol,hogy "aranyos" "cuki" szep vagy ilyesmi..alig, vagy szinte soha. Mintha senki sem tekintene ram nokent. Nem vagyok szep ez igaz, atlagosnak mondanam magam.


2018. aug. 13. 18:02
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Bocsanat a sok hibart, fogalmazasert. Telon potyogok...gyorsan.. es nem igazan figyeltem.
2018. aug. 13. 18:04
 2/20 anonim ***** válasza:
Ha ezen valtoztatni szeretnel, akkor ideje megtanulni kiemelni az elonyos reszeket az arcodon sminkkel peldaul. Az sokat szokott dobni, es meg csak uj arcot sem kell sminkelni hozza.
2018. aug. 13. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
A szemelyimet is elkerik, ha pl akoholt veszek. Es egyenlore...ennyi idosen ezt nem boknak veszem..hanem ciki,hogy 20 evesen bizonygatnom kell,hogy tenyleg mar felnott vagyok. Multkor a szinhazban a mellettem levo sraccal amikor beszelgetni kezdtem..egy ido utan megkerdezte,hogy amugy hany eves vagyok? Mert kellemes velem a tarsalgas stb mondtam,hogy 20. Erre o,hogy ja azthitte max 17 lehetek. En meg ilyenkor magamban teljesen elkeseredek,mert nem tudok mit kezdeni a kulsommel. Egyszeruen a pofam olyan,meg a mosolyom,hogy nem tudom...nincsenek pattanasaim (csak 1-1 szokott lenni ha meleg van ) sima a borom. De sokmindenkinek. Szoval ja.. idegesit ez az egesz.
2018. aug. 13. 18:09
 4/20 A kérdező kommentje:
Koszonom, egyszer ketszet probaltam mar a sminket, de nekem nem all jol. Egytalan! Es zavar is pl a ruzs.. neha szemceruzat hasznalok vagy szempillaspiralt. Ja..evente 2x, 3x. Ennyi.
2018. aug. 13. 18:10
 5/20 anonim ***** válasza:
Húszévesen semmi extra nincs abban, ha két évvel fiatalabbnak néz valaki, egyébként sem vagy érett, felnőtt nő. Ma már a kis 14 évesek is kiló sminket tesznek magukra, mert öregnek akarnak látszani
2018. aug. 13. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Elhiszem, hogy frusztrál párom is 31 éves de ha megborotválkozik csak 15-16 évesnek néz ki. Viszont ennek is vannak jó oldalai, ha lassabban öregszel az hosszútávon kedvezőbb lesz neked is.:) Addig pedig a smink, kommunikáció fejlesztés sokat tud dobni a megítéléseden.
2018. aug. 13. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Engem is mindenki 17-nek nézett sokáig, 23-24 évesen is még ugyanúgy elkérték a személyim, és volt már, hogy az eladó hitetlenkedve nézett felváltva a jogsimra meg rám percekig, hogy hát ez nem lehet igaz :D

Ne vedd magadra, ez jó dolog. Ha most ennyivel fiatalabbnak néznek, akkor talán 10 meg 20 év múlva is ez lesz a helyzet, akkor meg már örülni fogsz neki. Én már hiányolom a dolgot, idén még nem kérték el a személyim. Pont emiatt, hogy eddig meg mindenki ilyen fiatalnak nézett, elkezdtem öregnek érezni magam. 25 vagyok, szóval azért ez nyilván nem valós dolog, de ez van. Mostanra amúgy "felnőtt" az arcom, már nem olyan kislányos, de ezen egyébként régebben sminkkel elég sokat lehetett dobni.

2018. aug. 13. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
A 23-as buszon szokott reggelente egy iszonyat fiatalnak tűnő lány utazni, 13-14-nek néz ki, pedig már elmúlt 18 is, mert főállásban melózik a telephelyünk melletti cégnél. Nem te vagy az?
2018. aug. 13. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Hidd el, később ez előny lesz. :) Én 32 éves leszek, de mindenki 21-22-nek néz.
2018. aug. 13. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Nem, nem utazom busszal eleve :D
2018. aug. 13. 18:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!