Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mindenki gyereknek nez mikozbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindenki gyereknek nez mikozben mar felnott ember vagyok? N/20

Figyelt kérdés

20 eves vagyok, de sokszor 17 max 18 evesnek tippelnek, hisznek engem. Volt,hogy valaki inkabb azert nem ismerkedett velem, mert azhitte meg tizeneves lehet kozben mar a 21et toltom nemsokara. Pl a munkahelyemen volt ez igy, de miutan mondtam,hogy csak annak nezhetik ezekszerint ki, de nem annyi vagyok, akkor mar nem volt baj. Megis nekem kicsit fajo pont ez,mert olyan mintha kulsoleg meg gyerekkent tekintenenk ram. Pedig jol oltozkodom szerintem stb stb de viszont nem sminkelem magam egytaltalan (soha) es tenyleg picit "baba az arcom" de nem annyira..vagyis nem gondolnam,hogy gyereknek kene nezni. Szerintetek mit lehet ez ellen tenni? Hogy ne nezzenek 17-18 evesnek amikor mar felnott ember vagyok?



Ui: Raadasul sokszor csak azt kaptam boknak ferfiaktol,hogy "aranyos" "cuki" szep vagy ilyesmi..alig, vagy szinte soha. Mintha senki sem tekintene ram nokent. Nem vagyok szep ez igaz, atlagosnak mondanam magam.


2018. aug. 13. 18:02
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
En ferfi vagyok, 22 éves. Sokan mondtak, hogy fiatalnak nezek ki, olyan 18 evesnek :D
2018. aug. 13. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Tavaly voltam 29 és elkérték 2x is a személyimet alkohol vásárlásakor. Szerinted? 😉
2018. aug. 13. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
Hát akkor mivel? Ja értem, te csak Porschéval, Lexusszal, BMW-vel. Így már minden világos.
2018. aug. 13. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Na jo es akkor most volt eleg. Ez a 4dik uzenet,hogy en egy riherongy vagyok,felszedni akarok itt penzes ferfiakat, mert tudom,hogy az idosebb ferfiak szeretik a fiatal lanykakat stb stb. Mivan..? Az egesznek nincs ertelme? Most meg kommentbe..hogy bwm kell nekem? Mi?? Jezusom hogy kerult egyaltalan ez szoba? Ennyi no gyulolot, de tenyleg. Atyauristen. Na sziasztok.
2018. aug. 13. 18:39
 15/20 anonim ***** válasza:

Ez a későbbiekben úgy 30-40-50 éves korodban fog jól jönni. Most pedig "javíthatsz" a korodon sminkel.


Volt egy vendégem (fodrász vagyok) megkérdeztem melyik szakközépbe jár erre közölte, hogy 30 éves 3 gyerekes anyuka. Az állam leesett, egy deka smink nem volt rajta.


Szóval örülj neki, hogy ilyen génjeid vannak. Tanulj meg sminkelni esetleg a hajadon is változtathatsz. Ha valóban nem sminkelsz neked szerintem egy határozott tusvonal, spirál, fekete szemceruza, szemöldök sötítétés is elég. Nem kell kilo vakolatot magadra tenni. Amiket előbb írtam azok határozottabbá tesznek.

2018. aug. 13. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Engem 12-nek is néztek smink nélkül, szintén baba arcom van és 153 cm vagyok. Engem is bánt néha, de olyankor eszembe jut, hogy milyen nagy előny lesz ez majd pár év múlva.

Egyébként a vicces az, hogy férjnél vagyok és mindenkit lesokkol :) de az biztos hogy ha lesz gyerekem, nem fognak a nagyijanak nézni.


24/n

2018. aug. 13. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

En 26 eves vagyok es a dohany boltban rendszeresen elkerik a szemelyimet. Volt olyanra is pelda hogy en nem vasaroltam semmit, csak bementem baratnommel, szemelyit se vittem akkor eppen magammal es kikuldtek :D Parom ilyenkor jokat szokott nevetni. Engem igazabol nem zavar, meg mar meg is szoktam.

Szerintem 20 evesen ez meg nem is olyan veszes. :)

2018. aug. 13. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 peca1000 ***** válasza:

Én lassan 42 leszek férfiként, és sokan 25-30 között néznek. :)


Főleg, ha megborotválkozom, és lenyíratom rövidre a hajam.


Volt kollegám 40-nek nézett ki és 55 èves volt.

2018. aug. 13. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Talán nemkéne azt irnod hogy nem utazok buszal eleve 😂😂😂 Törpila 😂😂
2018. aug. 14. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Jegyezd meg ezt, 10 év múlva örülnél ennek.
2018. aug. 15. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!