Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Melyik a normális, ha soha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik a normális, ha soha sem veszekszel a pároddal, vagy ha gyakran?

Figyelt kérdés
A párommal abszolút nem szoktunk veszekedni, igyekszünk mindig higgadtan megbeszélni, ha valami probléma van. Ezzel szemben az összes ismerősünk folyamatosan veszekszik a párjával, akár olyan apró dolgok miatt is, amire mi fel sem figyelünk. Szerintük a veszekedés is szükséges egy egészséges kapcsolathoz, és mivel nálunk ez hiányzik, nem okés a mi kapcsolatunk. (A mi, és a többiek esetében is hosszú, több éves kapcsolatról van szó.) Mit gondoltok erről?
2018. aug. 14. 14:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
52%
Bocs, de ebben is az "arany középút" a jó. Nem tudom elképzelni azt, hogy sosem veszekszik egy nő meg egy férfi (nem brutálisra gondolok), de nyilván az sem jó ha napi szinten veszekednek pl.
2018. aug. 14. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Mindenkinek más működik, minden ember más, minden kapcsolat más. Valoszinuleg mindketten sokaig együtt maradtok. Mert mindket kapcsolat működik
2018. aug. 14. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
87%

Nem veszekedni kell, hanem megbeszélni és tudatosan törekedni az egymásrafigyelésre.

Nekem ez a kérdésed elég ál-naivnak tűnik, nyilván nem az a jó, ha valaki folyton veszekszik. Szoval szerintem te valós kérdezés helyett csak buksisimire vársz, hogy jó a kapcsolatotok

2018. aug. 14. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Persze nálunk is előfordult, hogy házimunkán vagy valami apró dolgon összekaptunk, de amikor másokat látok veszekedni az valahogy sokszor durvábbnak tűnik. Csúnya szavakat vágnak a másikhoz és besértődnek, vagy esetleg hergelik a másikat. Nálunk inkább még az elején enged az egyikünk és így nem lesz belőle vita.
2018. aug. 14. 14:17
 5/14 A kérdező kommentje:
3-as: Persze, hogy visszaigazolást szeretnék, mivel már többen mondták, hogy nem normális a kapcsolatunk emiatt. Szerintem ez nem baj, ha látom azt, hogy mások szemében esetleg rendben van ez.
2018. aug. 14. 14:19
 6/14 anonim ***** válasza:
Akkor szerintem teljesen rendben működik a dolog nálatok...😀
2018. aug. 14. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
82%

Normális, amit annak tartotok.

Nálunk, több évtized alatt nem volt veszekedés.

Máig nem érzem, hogy szükség lenne rá.

Amit normális hang nemben nem lehet megbeszélni, azt veszekedve sem.

Amit eddig láttam, ahol veszekednek, ott azé az igazság, aki jobban le tudja ugatni a másikat.

2018. aug. 14. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen kiabálós-összeugatós veszekedésből én nem kérnék, elég primitív stílus. De ennek a szöveg ellentéte viszont egy baromi unalmas kapcsolat lenne, ha mindig mindenben egyetértenénk. Szóval az arany középút az ideális, legalábbis nekem.
2018. aug. 14. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Szöges ellentéte* , #8 voltam.
2018. aug. 14. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Normális? Hogy lehetne ez normális. Ez annyira egyén függő. Nagyban függ attól is, hogy ki milyen vérmérsékletű, mekkora önkontrollal rendelkezik. Nyilván nem is normális dolog veszekedni, senki nem is vágyik erre, de benne van a pakliban.Örülj neki, hogy ti higgadtan tudjátok kezelni a problémákat.


Jó ez az oldal...hihetetlen, hogy emberek miken el nem tudnak agyalni.

2018. aug. 14. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!