Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lebeszéljem arról, hogy hazajöjjön velem?

Figyelt kérdés
Két hétre megyek haza apámhoz Magyarországra, viszont barátnőm a fejébe vette hogy ő is elszeretne jönni velem. Nekem ezzel nem lenne problémám, de nagyszüleim, apám és nagybáttyám sem tud semmit angolul(nagy két emeletes családi ház, fent nagyszüleim, lent apám és tesója lakik, mi lent lennénk), tehát ha valahova elmegyek, vagy kajálunk akkor most ott csendben üljön? Tiszta kellemetlen lenne nekem és neki is, mert senkivel nem tudna beszélni, nagybáttyám meg alkoholista is, simán kinézem belőle megbámulja meg ilyeneket csinál. Most okés lenne hogy 1 hétre eljönnénk együtt nyaralni vagy bármi, de ez nem lenne nevezhető annak. 18F
2018. aug. 15. 17:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Mondj el neki mindent így, ahogy ezt ide leírtad és majd ennek fényében ő el tudja dönteni, hogy így is szeretne-e csatlakozni vagy sem. Elvileg együtt vagytok, hol a kommunikáció? Persze csak ha tényleg ez az indok és nem az, hogy egyszerűen nem akarod, hogy veled tartson..
2018. aug. 15. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
#1-gyel ertek egyet.
2018. aug. 15. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg a barátnőd hogy nem zavarják.e ezek a dolgok és mindezek fényében is el akar-e jönni.
2018. aug. 15. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Beszéltem vele már erről, hajthatatlan. Nem tudok vele mit kezdeni, de én meg ezek miatt nem akarom.
2018. aug. 15. 18:03
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Te elmondtad beki mire számítson, ő ennek ellenére menni szeretne veled, egy nő egy hosszabb kapcsolatban megakarja ismerni a barátja családját akármilyen furák, ez így normális...
2018. aug. 15. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hogy akarná megismerni, ha nem tud velük beszélni, persze fordíthatok de mivan ha nem leszek ott..
2018. aug. 15. 20:36
 7/7 anonim ***** válasza:

Nehogy megerőltesd magad és fordíts!


Tényleg ekkora bunkó vagy?

2018. aug. 17. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!