Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Dohányosok! Miért kezdtetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dohányosok! Miért kezdtetek el dohányozni és mennyi ideje dohányoztok? Párotokat zavarja? Okozott ez valaha problémát társkeresésnél?

Figyelt kérdés
Kort és nemet írjatok légyszi!:)
2018. aug. 16. 10:20
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Régóta. Eleinte zavarta, most már nem..csak annyira, hogy állandóan nyüstöl, hogy tegyem le. Igaza van.Tegyük hozzá:D
2018. aug. 16. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
90%
1+ N +10000 év:D
2018. aug. 16. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
58%

Elkezdeni, mert a nagyobbak is cigiztek, igy általános első osztály végén, már játszótéri bokrokban suli után próbálkoztunk.

Sajna, ötödikes koromra már napi 1 doboznál tartottam. Ez úgy folyamatosan emelkedett. Párkeresés környékén a napi két doboz. Természetesen olyannal jöttem össze, aki szintén cigizik.

Jó 20 éve már a napi három doboznál tartok. Párom a két doboznál és 35 éve együtt. 61 vagyok és orvost, csak a jogsik végett látogatjuk.

2018. aug. 16. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
41%
Ne legyenek illúzióid, a nem dohányzók is ütközhetnek komoly akadályokba a társkeresést illetően, főleg tizen-, huszonévesen, amikor a csajok még vagány dolognak tartják a pasiknál a bagót. Ne felejtsük el, hogy a bad boy-attitűd egyik fontos kelléke a cigi, és a fiatal lányok főleg őket hajkurásszák, amíg aztán be nem nő a fejük lágya.
2018. aug. 16. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
85%

#3


Ezt jó lenne nem hangoztatni, mert sokaknak ez lesz az önigazolás, hogy "na a 61 évesnek sincs baja tőle, szóval szívjunk csak mi is háromdobozzal..."


Aztán a többség nemhogy egészséges, de élő se lesz.


Ezek a tipikus "dédapám is napi százliter bort megivott mégis 98 évig élt egészségesen" sztorik amik nagyon károsak.

2018. aug. 16. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
86%
Hülye voltam és 15 évesen menőségből kezdtem el. Eddig nem okozott gondot. 28L
2018. aug. 16. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
66%

18évesen kezdtem, most 49 vagyok. Kisebb megszakítások (fél év egy év) voltak.

Nagyon zavaró, néha nekem is. Büdös vagyok tőle, amit nem szeret aki nem szívja.

A dohányos nők is büdösek nekem ha előtte nem mos fogat.

Jelenlegi párom nem dohányzik, zavarja de megszokta. Ha csókolózni akarok akkor fogmosás, szájöblítés.

Le kellene rakni csak nincs annyi akaraterőm.

2018. aug. 16. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
72%

Most hirtelen beugrott ez a klip még tizenéveskoromból:


https://www.youtube.com/watch?v=OxDlI3wDQM4


Eltúlzott, de beteges módon vicces.

2018. aug. 16. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
70%

22évessen kezdtem pont 10éve bagozom.remek orvosság az allergiámra...azóta hetente max 1szer jönnek a tünetek. :D

meg nyugtat és jól esik.Nem tervezek leszokni.Nem brahiból meg kihaénnemségből kezdtem el.Okoz-e gondot vannak akiknél kizáró ok ott egyszerűen ennyi.Pedig nem egy helyes kedves aranyos lányt ismertem meg neten pl vagy az életben,de ez van.

2018. aug. 16. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

ma 10:51 Félre értések elkerülése végett, nem azért irtam, mert büszke vagyok rá.

Na és nálam is bármelyik pillanatban okozhat gondot.

Amit akarok megcsinálok, elérem, ez az egy amit soha, egy napra nem tudtam letenni, na és talán még egy, a napi 16 kávé ami nagyon kell.

2018. aug. 16. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!