Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elmúlik valaha, hogy lassan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmúlik valaha, hogy lassan egy év után is kételkedem a barátom érzéseiben?

Figyelt kérdés

Lassan egy éve vagyunk együtt, és én rendszerint kételkedem az érzéseiben, ha már nem látom rajta eléggé, hogy hiányzom neki, kétségbeesem, és úgy érzem én jobban akarom ezt az egészet mint ő.

Ő beismerte, hogy nehezen mutatja ki az érzéseit, de van amikor meg nagyon kimutatja, és olyankor mindig rácsodálkozom, hogy tényleg mennyire fontos vagyok neki. De ez is kb havi egyszer van, és még lehet sokat mondtam. Ha épp nem tudunk találkozni, könnyen veszi, és úgy van vele, hogy akkor majd máskor, miközben én meg majd megőrülök úgy hiányzik. Sokszor úgy érzem a hobbijait előtérbe helyezi.

Tudom egy év közeledtével meg kéne bíznom benne ilyen szinten, de nem megy. És nem tudom én rontok-e ilyen mértékben, és nekem van ekkora önbizalomhiányom, hogy egy év után se hiszem el, hogy szeret, vagy a barátom is bűnös ezen a téren.


Várom a véleményeket. :(


25L


2018. jún. 1. 20:35
 1/3 anonim ***** válasza:
56%
Most akkor tulajdonképpen az a baj, hogy nem drámázik és nem csinál nagy ügyet abból, ha ma pl nem, de holnap már tudtok találkozni? Jól értem?
2018. jún. 1. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem. Az a baj, hogy nem mutatja ki eléggé az érzéseit, legalábbis én ezt érzem. Azt még fönt nem írtam le, hogy ő a napi szintű kommunikációt se igényli köztünk. Jól elvan, ha akár két napig se beszélünk és nem tudunk a másikról semmit sem.
2018. jún. 1. 20:40
 3/3 anonim ***** válasza:
48%

Más típusúak vagytok. Ez nem baj, ha meg tudjátok érteni és tiszteletben tudjátok tartani egymást.

Ha te tudod, hogy a barátod nehezen mutatja ki az érzelmeit és hogy jól elvan magának, akkor ennek függvényében értelmezd a viselkedését. Ne várd, hogy egyik napról a másikra hősszerelmessé váljon és ömlengjen neked. Az már nem ő lenne. Ugyanakkor egyértelműen közöld vele, hogy neked mire lenne szükséged - a nők gyakran elkövetik azt a hibát, hogy csak célozgatnak, de a férfiak ebből nem értenek! Szóval mindig legyél egyértelmű!

2018. jún. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!