Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért szakít a férfi s nővel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szakít a férfi s nővel, ha már nem szerelmes?

Figyelt kérdés
Úgy képzeli el,hogy olyannal akar lenni,akibe 80eves korában is szerelmes lesz. Mert szerinte ha elmulik a szerelem,az már nem jelent jót. És nem érti minek vannak együtt olyan házas emberek-mondjuk akik tíz éve együtt élnek,és nem szerelmesek egymásba. Ennyi erővel sosem vesz majd el senkit,mert max másfél évig tart a nagy lángoló hormonos szerelem nem?
2018. aug. 16. 19:40
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
53%

Ezt becsülöm a barátodban. A férfiak többsége unott házasságában ücsörög és csalja az asszonyt, fogalmuk nincs milyen az amikor az igazival alakítasz ki egy életet/a hozzád illővel/ a másik feleddel. Én sem tudtam milyen az igazi szerelem amíg meg nem ismertem a lányom Apját. Addig fellángolásaim voltak amik max egy évig tartottak, utána már egyáltalán nem kívántam az illetőt...

Aztán jött Ő..27 éves voltam. Szilveszterkor egy bulin belépett az ajtón és egymásra néztünk, na azóta hiszem, hogy van szerelem első látásra, ennek 7 éve. Soha senki nem fogott meg ennyire, mint külső mint belső tulajdonságai alapján, képtelen vagyok "megunni" Egy szórakoztató, humoros, intelligens de ugyanakkor titokzatos, érdekes, kalandvágyó férfi. Felnézek rá ennyi idő után is és ez az egyik legfontosabb dolog egy nőnél, hogy fel tudj nézni a párodra hosszú évek után is.

A Te barátod érzi, hogy ki az aki mellett érdemes lehorgonyozni és ki nem.

34/N

2018. aug. 17. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!