Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nálatok kizáró ok lenne, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nálatok kizáró ok lenne, ha a barátotoknak ferde lenne a szája?

Figyelt kérdés
Születésem óta ferde a szám, ami simán nem látszik igazából, csak ha mosolygok mivel az egyik oldalon az izom nem bénult le és jobban feltudom húzni a számat, a másikon is, de sokkal kevésbé ezért ferde. Ha kis mosolyt csinálok akkor nem látszik csak kicsit. Megszólás igazából nem nagyon ért emiatt, és a lányok akikkel együtt voltam, barátnőim szerint helyes, aranyos vagyok és a mosolyom is az, de engem zavar, mert félek soha nem lesz párkapcsolatom emiatt...18F
2018. aug. 16. 21:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ne felj! Valakinek lehet ez fog tetszeni pont! Annyi felel vagyunk es annyi minden aggaszt minket mely az objektiv valosag szemponjabol lenyegtelen es valotlan felelem! Vedd inkabb ugy, hogy olyant talalj akinek ez nem gond, sot tetszik!!! ;)
2018. aug. 16. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem.
2018. aug. 16. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szia! Én 22/N vagyok, barátom van, az ő legjobb barátjának a barátnője egy tőlem pár évvel idősseb nő/lány. Annak a csajnak, ugyanez van. Ferde a mosolya, meg ha kitátja a száját. Neki is a születésekor történt, egyszer mesélte. És figyelj, látod simán talált magának hapsit, és valaki észre se veszi, hogy ferde a mosolya. Pl. a barátom nem vette észre, pedig sztem feltűnő. Nem zavaró, de azonnal észrevehető szerintem. Éd hallod: modell is. Főleg esküvői ruha modell. Szóval hidd el, semmi akadályod az életben emiatt. Csajozás teré sem. Ne takargasd, úgyis észrevezsik, de ez nem zavarja az embereket. Ha nem hiszed el, hogy valaki ilyen szájjal lehet modell, privátban elküldöm neked az Instagramm fiókját.
2018. aug. 16. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Az én páromnak is ilyen, nekem nagyon tetszik! :)
2018. aug. 16. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Stallone-nak is olyan és neki is akadt nő.
2018. aug. 16. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ahogy leírod, az nem.
2018. aug. 16. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nem, szerintem egész sármos tud lenni.

Én szeretem a "jópofa" defekteket, több exemnek volt valamilyen apró hibája amit egyenesen imádtam.

2018. aug. 17. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

16 évesen a fél életemet adtam volna ezért a féloldalas vigyorért:):


[link]


[link]

2018. aug. 17. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Annyira imádtam...


[link]

2018. aug. 17. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
jobban látszik a ferdeség...
2018. aug. 17. 01:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!