Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nyitott kapcsolatban élők!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyitott kapcsolatban élők! Nálatok ez hogy működik?

Figyelt kérdés
Párommal nyitott kapcsolatban élünk. Neki majd egy éve van egy szeretője. Nem kifejezetten szexkapcsolatuk van, többször találkoznak csak meginni valamit, szórakozni, mozizni stb. Nekem is egy férfi volt, nem vagyunk rosszban, laza haveri kapcsolatunk volt, de már nem nagyon beszélünk. Általában az szokott lenni a probléma, hogy a harmadik félnek nem felel meg a szituáció, és egy idő után többet akarnak, akkor is, ha az elején le lettek fektetve a szabályok. Ti hogy tudjátok kezelni ezeket a szituációkat? Nem vagyok az egyéjszakások híve, viszont tartósabb kapcsolatot pont ezért nehezebb kialakítani.
2018. febr. 24. 12:06
 1/6 anonim ***** válasza:
51%

Sajnos nem igazán lehet ezt konfliktus kerülve megúszni.

Ilyenkor ki kell fejteni, hogy talán nyitott a kapcsolat, de nem azért, mert le akarnék lépni belőle, hanem igen is meg van az elköteleződés a párom felé. Vele szeretném leélni az életem, vele tervezek gyereket, vele szeretném megvalósítani az életem. Szóval ehhez mérten döntsön.

Hiába mondod el a legelején is, a legtöbb ember nem fog hinni neked, hanem mást lát bele. Kombinál és feltételezi, hogy ez már akkor csak is egy széteső, haldokló kapcsolat lehet.

2018. febr. 24. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
91%
És megbeszélitek otthon, reggeli mellett, hogy milyen volt a harmadik féllel a szex?
2018. febr. 24. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha fiatalok vagytok ên nem sok értelmét látom a kapcsolatotoknak.Miért vagytok egyáltalán együtt?
2018. febr. 24. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Igen, meg szoktuk beszélni. :)

Szeretjük egymást, közös életet tervezünk és egyszerűen tökéletes minden együtt. De egyikünk se olyan beállítottságú, hogy azt érezzük, többet az életben nem szexelnénk mással. Fiatalok vagyunk. Köszönöm az első válaszolónak főleg!

2018. febr. 24. 15:23
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem vagyok ellene annak, ha egy hosszabb kapcsolatban, vagy akár rövidebben is, feltűnik egy flört, ami ideig-óráig tart. Ez talán mindenkinél előfordulhat, még a legnagyobb egyetértés esetén is.


De azt már nehezen tudom elképzelni,hogy úgy vállaltok gyereket,hogy már az elején nyitottá teszitek a kapcsolatot.

Meggyőződésem,hogy lehet,hogy most még nagy a szerelem, az egyetértés, a hosszútávra tervezés köztetek, de ha rendszeresen mással töltötök mindketten kellemes órákat ez hosszabb távon, vagy akár már rövidtávon, üressé teszi ezt a kapcsolatot.

2018. febr. 25. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A megoldás majd egy másik nyitott kapcsolatos lesz vagy egy értelmesebb fazon, akinek nem élete-halála egy ilyen viszony.
2018. febr. 25. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!