Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, mennyire lenne hátrány,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, mennyire lenne hátrány, ha a barátnőtök fiúkkal is barátkozik?

Figyelt kérdés

2018. aug. 18. 13:25
 1/10 anonim ***** válasza:
4%

Még ha a nő nem is akar semmit ezektől, a fiúk nyomulhatnak, aminek előbb utóbb valami testi kontakt a vége. Azt meg nem szeretem.

De ha a fiúk melegek, akkor nyugodtan barátkozhat velük 🙂

2018. aug. 18. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
80%

Semennyire. Nekem is vannak lány barátaim, én sem örülnék, ha meg kellene szakítanom a kapcsaolatot velük, mert a párom féltékenykedne.

Ha nem akarok hűséges lenni, nem tartana vissza az sem, ha minden barátom fiú lenne, úgy is megtalálnám a módját és fordítva is. Ha csak nők vennének körül se csalnám meg, ha szeretem. 28/f

2018. aug. 18. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
50%
Ha nem viszi túlzásba, akkor nem gond.
2018. aug. 18. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Mi az hogy nem viszi túlzásba?
2018. aug. 18. 13:32
 5/10 anonim ***** válasza:
47%
Semennyire.
2018. aug. 18. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
13%
Tipi-tapi dinó tuti hogy van.
2018. aug. 18. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
58%
Annyira jellemzô... két ellenkező nemű ember mást nem is tud csinálni, csak “azt”, ugye? Vannak fiú barátaim, akikkel nagyon jóban vagyunk és már évek óta ismerjük egymást. Ha a barátom féltékenykedne miattuk vagy esetleg megkérne, hogy szakítsam meg velük a kapcsolatot, akkor rögtön szakítanék vele. Szerencsére normális és tudja kezelni a dolgot, neki is vannak lány barátai. Nálunk ebből abszolút nincsen konfliktus.
2018. aug. 18. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
30%
A legelrejedtebb az, hogy férfi és nő között nincs barátság, mert előbb-utóbb az egyik fél mindig többet akar. Persze vannak kivételek, bár én személy szerint egyről sem tudok.
2018. aug. 18. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

En fiukkal jobban kiovok, mint a lanyokkal.

Ismerek olyan fiukat, akik foleg lanyokkal baratkoznak. Es nem melegek.

Attol mert tobbet akar, meg nem lesz szerelmes. De belemehetnek egy baratsag extrakkalba, ami szamomra meg mindig csak baratsag

De haho, leteznek csunya emberek is.

2018. aug. 18. 16:59
 10/10 A kérdező kommentje:

Termesztesen az extrazast ugy gondoltam, hogy egyikuknek sincs parjuk.


A fizikai vonzodas nem egyenlo a szerelemmel

2018. aug. 18. 17:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!