Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha màr beszélgetni se tudok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha màr beszélgetni se tudok a párommal akkor mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Mostanàban azt vettem észre, hogy nem igazàn érdekel a pàrom, a szexhez sincs kedvem. Próbàlt màr erről beszélni velem de mindig leràzom azzal, hogy nincs semmi bajom. Elhagyni nem akarom mert jó ember. Van megoldàs?
2018. aug. 20. 14:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
85%

Jó ember.

Rendben.


De se beszélgetni se szexelni nem tudtok, akkor miért is vagytok együtt? Ha legalább az egyik menne akkor megérteném, de így..?!

2018. aug. 20. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
70%

Őszintének lenni magadhoz és hozzá is?

Szerinted ha semmit nem teszel mi fog változni?


A jó embert nem akkor becsülöd meg, amikor kihasználod, hanem akkor, amikor esélyt adsz neki, hogy boldog legyen. Vagy úgy, hogy nyitsz felé és veled lesz az, vagy úgy, hogy elhagyod és engeded, hogy mással legyen boldog.

2018. aug. 20. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy még én sem tudom mi a bajom.
2018. aug. 20. 14:47
 4/12 anonim ***** válasza:
Rázzad fel magad valamivel
2018. aug. 20. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
84%

jó ember :) vicces......


"áááhh figyelj szívem már nincs kedvem veled szexelni, és beszélgetni sincs kedvem, és úgy igazából nem is érdekelsz már, de azért jó ember vagy így megtartalak" Jó lesz így szívem?

2018. aug. 20. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Nő vagy vagy férfi?


Nem tűnt fel esetleg egy harmadik az életedben?

2018. aug. 20. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
És ha átbeszélnéd egy szakemberrel mi bajod is van tulajdonképpen? Mert ha te nem tudod, akkor elmondani se lesz egyszerű.
2018. aug. 20. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
70%
Pszichológus!
2018. aug. 20. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Én vagyok a nő
2018. aug. 20. 15:08
 10/12 anonim ***** válasza:
A "jó emberség" sajnos nem elég a közös jövőhöz. Szereted, mint nőt vagy férfit? Az a lényeg. Sajnos sokakat látok vegetálni egy tűrhető kapcsolatban, életben.
2018. aug. 20. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!