Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit kell tennem, hogy végre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kell tennem, hogy végre gyűrűt kapjak?

Figyelt kérdés
Fiúk válaszát kérem elsősorban. Mikor vagy mitől gondolja úgy egy fiú, hogy házasodni akar? Milyen lány az ideális menyasszony?
2010. jún. 21. 09:17
 1/6 A kérdező kommentje:
Esetleg várok valami konkrétat, hogy én mit tehetek azért hogy gyűrűt kapjak - 1 éves boldog kapcsolat (kisebb vitákkal persze) 20L vagyok és a párom 25, pénzünk van, munkánk van, megvan mindenünk, csak nekem hiányzik a gyűrű...
2010. jún. 21. 09:20
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
1 év még nem olyan sok azért.
2010. jún. 21. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
87%

Mondd meg a pasinak, mire vágysz (úgy értem, beszélgessetek a jövőről). Erre 3 dolgot tehet:

- elrohan és vesz neked egy gyűrűt (kicsi az esély rá, mert nagyon fiatalok vagytok - kevés az 1 év ebben az életkorban, még alakul a személyiségetek),

- azt mondja, hogy néhány év múlva majd ő is szeretné,

- azt mondja, szó se lehet róla, szeret, de nem akar nősülni - ez esetben menekülj, mert ez nem azt jelenti, hogy egyáltalán nem akar nősülni, hanem hogy téged nem akar elvenni. Nem most, hanem soha.

2010. jún. 21. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
59%

Szerintem beszélhetnél vele róla. Mi 8 hónapja vagyunk együtt, de szó esett már a dologról. Tudjuk mindketten, mit akarunk és mondta, hogy el szeretne majd venni. Szóval már csak annyi a dolgom, hogy várok. Annyit te is megtehetsz, hogy puhatolózol. Sok sikert! :)

20L

2010. jún. 21. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Mindíg a nők döntik el, mi birkák meg elhisszük, hogy akarjuk.


f/30

2010. jún. 21. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Azt mondják a szerelem 3 évig tart max, utána jön (ha jön) a ragaszkodás. Inkább várj még.
2010. jún. 21. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!