Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti ezt meg tudnátok bocsájtani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti ezt meg tudnátok bocsájtani a párotoknak?

Figyelt kérdés
8 éven át titkolta el, hogy az Édesanyja prostituált. Ő végig tudott mindenről, én véletlenül jöttem rá. Sokszor voltak kérdőjeleim, mindig a szemembe hazudott. Igazából felőlem az anyukája lehet takarítónő, könyvelő vagy bánom is én mi. Én nem ezen vagyok fent akadva hanem azon, hogy ennyire nem bízik bennem. Én családom sem volt semmi, de bármi zűr volt egyből elmondtam neki. Szerintem egy kapcsolatban ilyen durva titkoknak nincsen helye.
2018. aug. 22. 22:06
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
94%

Arra nem is gondosz, hogy kib@sszottul szégyellte...


/N

2018. aug. 22. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Ennél sajnos voltak rosszabbak is. Én azt is megbeszéltem vele.. Szerintem egy kapcsolat alapja a rengeteg beszélgetés.
2018. aug. 22. 22:15
 3/16 anonim ***** válasza:
91%
Nincs mit megbocsátani.
2018. aug. 22. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Nem szeretném, hogy emiatt vége legyen csak rosszul esett nagyon.
2018. aug. 22. 22:16
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát én megértem, hogy titkolta és nem haragudnek rá.Ez számára nem zűr hanem egy állandó állapot amiről nem beszél és nem is befolyásolja a kapcsolatotokat semmilyen értelemben.
2018. aug. 22. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Igazatok van. Csak tényleg rosszul esett.
2018. aug. 22. 22:18
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem lenne nálam ez szakítóok. Szégyellte... borzasztó rosszul esne, hogy azt hiszi ez változtatna köztünk bármin, de azért el nem hagynám
2018. aug. 22. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem az anyjával vagy kapcsolatban,hanem vele.

Gondolj bele az ö helyzetébe,mennyire szégyellhette ezt a dolgot.

Ha emiatt szakitasz vele, akkor nem vagy normális,ne haragudj

2018. aug. 22. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Meg ,ő dolga!! Neked semmi közöd hozzá!!!
2018. aug. 22. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Igazából ehhez semmi közöd!

Elgondolkodtál már azon, hogy te mit csinálnál a helyében?

Hello xy vagyok az anyám meg k.u.r.v.@

Vagy hogy? Nem is értem

2018. aug. 22. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!