Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Fiúk/ Férfiak - Számotokra mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/ Férfiak - Számotokra mi számít megcsalásnak? És mi az amit még megtudtok a Párotoknak bocsájtani?

Figyelt kérdés

Vannak akik nagyon szélsőségessek. Mindenkinél màs az amit megcsalàsnak titulàl!


A szex gondolom nagyon egyértelmű és megcsalàsnak mondható, de ezenkívűl??


2016. aug. 22. 13:22
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Pl. ha más iránt érezne valamit (szexuális vonzalmon túl), és ezt magában tartaná, az számomra rosszabb, mintha lefeküdne valakivel a pillanat hevében.
2016. aug. 22. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
25%
Nem a megbocsájtáson van a hangsúly, mert alapból meg se "sértődnék". Nem az egóm irányít. Ha valaki megcsal, az nem az én szégyenem, hanem a másik félé. Alapból nem jönnék össze olyannal, aki megcsal. (Egy bizonyos értelmi szint fölött nem fordul elő megcsalás meg ilyen hülyeségek.) Olyannal meg le se állnék, aki nem intelligens annyira, hogy szakítson velem, ha már nem szeret. Mert ha megcsal, akkor nem szeret, így folytatni sincs értelme a kapcsolatot.
2016. aug. 22. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Az exemnek már az is megcsalás kategória ha egy másik sráccal megyek boltba vásárolni.

Másik exemnek az is elég volt hogy valaki bekavart, azaz azt hazudták, hogy lefeküdtem x-el, az x meg még rá is játszott poénból, erre az ex szakított.

2016. aug. 22. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szoval amikor másik sráccal vásároltam, az az ex is szakított, olyan alapon hogy megcsalom..
2016. aug. 22. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
80%

Ebből az a tanulság, hogy a nőknek nem kellene össze - vissza vásárolgatni, és egyből nem lenne baj.

Én is szakítanék veled, ha más fogná a bevásárló szatyrot, nem Én. :D

2016. aug. 22. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
A csók is megcsalás, meg sok olyan tevékenység is amit vonzalom miatt tesz az ember. Ha azt vesszük alapul, akkor a flörtölgetés is ilyesmi kategória, bár nyilván megbocsájtható, de senkinek se esne jól, ha a párja mással flörtölgetne.
2016. aug. 22. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Csók, más férfiak társaságának keresése abból a célból, flörtölés. Mivel én sosem lennék képes ezekre egy kapcsolatban, ezért ezt várom el a partnernőmtől is.
2016. aug. 22. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

3-4 vagyok.

Én valahogy mindig kifogom a féltékeny állatokat, a harmadik barátomat a sok elém vágott méltatlan vádjai miatt, amikben szintén ártatlan voltam, eleinte bántott, magyaráztam, elkeseredésemben sírtam, aztán én szakítottam mert már nem bírtam tovább hogy mindig szid valamiért, holott szerettem.

2016. aug. 22. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a Vàlaszokat mindenkinek!
2016. aug. 22. 14:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!