Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » El akarja hagyni a barátnőjét,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El akarja hagyni a barátnőjét, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Egy helyen dolgozok vele is meg a barátnőjével is, viszont köztük rég nem megy jól a dolog, sokat veszekszenek és a barátnője nagyon rideg vele

Találkoztunk párszor munkán kívül, meg amikor nem volt autóm ő vitt el dolgozni. Azt mondja el akarja hagyni a barátnőjét. Remélem nincs köze hozzám. Tetszem neki, ebben biztos vagyok

22 éves vagyok, ő 24 a barátnője meg 25



2018. aug. 26. 23:15
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
76%
Es ha kozos van hozza, akkor mi van?
2018. aug. 26. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Egy élmény lesz ezek után együtt dolgoznod velük :D
2018. aug. 26. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
67%
Mondjuk pofám se lenne ahhoz, amit művelsz, most meg szentfazékoskodsz, hogy jajj reméled nincs közöd hozzá..unalmasak az ilyenek,mint te.
2018. aug. 26. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Semmi nem volt köztünk soha!

Az meg nem bűn szerintem, ha néha találkozok a kolegáimmal munkán kívül

2018. aug. 26. 23:37
 5/16 anonim ***** válasza:
69%
Nem bűn, csak akkor ha tudod hogy tettszel neki és esetleg akar valamit, és így belementél a találkozókba.
2018. aug. 27. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
97%
Na ez a vilagban az az alszentseg amitol hanyok. Tudtad h nincsenek jol, teged hurcibalt jo hangulatban. Majd most dorzsolod a kezed hatha szetmennek es veled lesz. De ide nem mered ugy kiirni h ez volt ugye szakitani fognak, ezert jossz alszenten a jajj ugye nincs koze hozzam dumaval. Szanalom.
2018. aug. 27. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
68%

jaaj, nem tudom mit kell a kérdezőt piszkálni.


Ha mindenki ott hagyná apárját, mert épp tetszik neki valaki, akkor kb pár havonta szakítana az emberiség 80%-a...


Hagyjuk már a hüyleséget. HA meg fontos a párom, akkor nem az új alannyal foglalkozok, hanem a páromra fordítok több energát, ha valami megreped. Aki ki van akadva ezen, az még gyerek szinten van, ugyanis egy jó akpcsolatot nyilván nem hagy senki ott olyanért, aki tetszik neki. Akkor én is már legalább 5x szakítottam volna a 6 év alatt.. Istenem.

2018. aug. 27. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Nem miattam nincsenek jól meg, már rég ez a helyzet

Viszont én vagyok az akinek ezeket elmondja, megbízik bennem

Nem szeretném, hogy egy olyan kapcsolatban legyen, amiben nem boldog, viszont én szét sem szeretném szedni őket

2018. aug. 28. 00:38
 9/16 anonim ***** válasza:
39%

# 7-es vagyok


Ha nem történt semmi olyan, nem csalt meg vele stb, akkor nem kell ezen morfondíroznod.


Itt sok az önbizalomhiányos meg alacsony önbecsülésű ember. Elég gány kapcsolatuk lehet, ha attól kell félniük, hogy a párjuk ott hagyná őket olyanért, aki megtetszik nekik. CSak ebbe nem gondolnak bele.


Nyilvánvaló, hogy már van ott probléma, ahogy az is, hogyha szakítanak, akkor az már érik egy ideje.

2018. aug. 28. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
54%
Jajj, nem szeretné, hogy boldogtalan kapcsolatban legyen :'D Mi közöd van hozzá, hogy mit csinál? Nyilván mosod az agyát, ha hozzád fordul tanácsért, ami egyébként tőle is undorító, hogy nem a párjával beszéli meg a problémáit, hanem egy idegen, álszent szukával. Óóódemennyire hogy azt reméled, van köze hozzád ha kivágja a csaj :D Nem véletlenül rakod bele a pichádat a kocsijába.
2018. aug. 28. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!