Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van okom aggódni? Mást szeret?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van okom aggódni? Mást szeret? 25/N

Figyelt kérdés
Párommal 5 éve vagyunk együtt. Eleinte azt hittem minden oké, aztán gyanút fogtam. Mielőtt összejöttünk hónapokig beszélt 1 lánnyal. Elmondása szerint találkoztak párszor, de komolyabb nem volt köztük.(se szex,se csók) Csak randizgattak. Teljesen úgy tűnt, hogy igazat mondott. Kérdeztem is, hogy miért nem alakult ki köztük valami, szerinte nem volt meg a kémia, a lány nem mutatott biztos jeleket, bizonytalannak tűnt. VISZONT. Azóta beszélgetnek. Itt vagyunk 5 éve együtt és még mindig néha napján beszél a csajjal. Nem barátok, mert annyira bizalmas kapcsolat nincs köztük, de láttam a beszélgetéseiket azóta is havonta 1x 2x beszélgetnek tök alap dolgokról. Régen pár kép váltás és bók is történt, hogy de jól nézel ki vagy, hogy csinos vagy. A lány összes képét beimádja a barátom. Nem mondom azt, hogy szép lány de csúnya se. Egy tök átlagos csajról van szó.(mások képét még lájkolni se szokta) Voltak olyan üzenetek is amelyekről nagyon az jött le, hogy a barátom nagyon félti őt, aggódik érte.A csajnak amúgy több mint 3 éve van barátja. Szerintetek?A csaj 24 éves a barátom pedig 26.
2018. aug. 27. 22:35
 1/7 anonim ***** válasza:
61%

Szerintem akkor kéne aggódj, mikor lesz min. Nekem is ez a helyzet a baratnőmmel, aki nagyon jóba lett a munkatársával a munkahelyén. B*ssza a csörömet, de meg kell bizzak a barátnőmben, különben el fogom veszíteni, amit nem szeretnék. Szóval szerintem, ha csak neha beszélnek nincs benne semmi, de azért járj nyitott szemmel, de ne kérd számon a barátod.


30F

2018. aug. 27. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
20%

Miért cseszitek el a legszebb éveiteket azzal, hogy egy emberrel vagytok?

Nem értem.

2018. aug. 27. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Ramos ökle ***** válasza:
Várjá már, honnan a pélóból láttad te az üzeneteit? Amúgy dobna téged a csajért de jobb a biztos. Ez van majd jön jobb.
2018. aug. 27. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
71%

Ő flörtölget a hátad mögött te pedig nyomozol utána, megnézed az üzeneteit, a telefonját.

Nagyon helyes. Egy jó kapcsolatban legfontosabb a bizalom. Ennél csak egy dolgot tudok ami fontosabb: a rendszeres és következetes ellenőrzés.


Szóval: szerintem nem csal meg csak flörtölget. Ha megcsalna akkor nem tudnád elolvasni a telőját, le lenne kódolva.

Amikor én csaltam a párom csak egyetlen titkos cset-csatorna volt ahol kommunikáltunk. Semmi ismeretség, lájkolgatás. És senki - még a legjobb barátom sem - tudott róla. Már rég vége de ma sen sejti senki.

2018. aug. 28. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
61%

4#

Köpjél fel és állj alá. Novessz gerincet. Egy undorító féreg vagy.

(ez is én voltam, a 4-es, csak megsroltam a többi hozzászólónak a kommenteket)

2018. aug. 28. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha a lány is nyitott lenne rá, lecserélne téged, hogy vele lehessen. De lehet, hogy ő még bizonytalan, vagy nem érzi ugyanazt, mint a barátod, és inkább addig a biztosat választja, azaz téged.
2018. aug. 28. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Milyen erzes 5 eve szamarnak lenni? Csak csekkolja, hogy mikor elerheto a csaj vegre ujra.
2018. aug. 28. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!