Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kiabál velem mindig?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel nagyon kevés időt vagyunk együtt, heti 1-2 nap. Mindketten sokat dolgozunk nem élünk még együtt. Sokat panaszkodik a munkatársaira, hogy helyettük is végzi a munkát, mert azok "linkek". Móta ott dolgozik, ugy beszél velem, mint egy kutyával és néha ordítozik velem. Nem nagyon van szükségem erre, de azért szeretem őt, csak nehéz így, mert ha vele vagyunk akkor is veszekszik velem. Ha probálom megkérni, hogy ne "idegbetegeskedjen" még neki áll feljebb...

Nem szeretném elhagyni, sok mindenen keresztül mentünk az elmúlt 3 évben, csak ne lenne ennyire "idegbeteg". Egyébként jól elvagyunk sokat beszélünk amikor tehetjük. Szervezem a jövőnket, közös vállalkozást csinálni, hogy legyünk végre társak és tudjunk összeköltözni. De attól tartok, hogy a viselkedése már nem lesz olyan velem, mint a kapcsolatunk elején. Fog ez változni?


Ő 40N

Én 33 F



2018. aug. 27. 22:58
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy megcsal-e, nem lehetek mindig mellette. Ha nem szeret mar, akkor hagyjon el... Tartom magam annyira bolcsnek, hogy ne torjon ossze, ha esetleg ez megtortenhet velunk. Az en lelki ismeretem tiszta, tamogatom Ot, kivetel anyagilag. Az nalam alap 50-50%. Neha azert en is kifordulok magambol, amolyan onvedelem. Mar egyszer megfogadtam, hogy inkabb egyedul leszek, megis vele vagyok. Kitartok amig lelkileg nem serulok egy nagyot. Mar parszor probaltuk lezarni a kapcsolatot, de nem sikerult. Szeretjuk egymast, de lehet tevedek, es csak atverve vagyok. De ezen majd akkor gondolkozom, ha lesz alapja.
2018. aug. 28. 00:06
 12/19 anonim ***** válasza:
67%

Nem semmi srác vagy. Helyén van az eszed. Respect

50/F

2018. aug. 28. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat, hogy elolvastatok a gondom-bajom. Nehez az elet, a kornyezetemben a parkapcsolatok rendben vannak, es en is ezt szeretnem, egy olyan tarsat, aki mellett boldog lehetek. Ment a zold kez!
2018. aug. 28. 02:04
 14/19 anonim ***** válasza:
80%

Nem olvastam el a többiek válaszát, hogy ne befolyásoljon.

Az első dolog, ami eszembe jutott mikor ezt olvastam, az az volt, hogy pontosan úgy viselkedtem mint a barátnőd most, amikor az előző helyemen dolgoztam. Hoába mondott nekem bárki bármit is, hiába nyugtatgattak. Igazi odegbeteg házisárkány voltam.

Erre a megoldás a munkahely váltás volt.

Próbálltam ugyan azt a munkát máshol, más körülmények között. Nem volt az ogazi. Aztán otthon maradtam kicsit több mint egy hónapot. Már lassan egy éve telljesen más irányú állásom van és boldog vagyok vele. Újra van türelmem másokhoz.

Talán, ha az anyagiak engedik, el kellene gondolkozni azon, hogy munkát váltson a barátnőd.

2018. aug. 28. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
En meghoztam egy dontest, hogy vallalkozast csinalok, Amerikaban, ezert el fogok koltozni novemberben. Azt mondja a baratnom, ha sikerul elintezni a dolgokat utanam jon. Egyebkent szereti az ejszakai munkajat. Ahogy megismertem, elegge maganyos tipus, rossz gyermekkorral, es valoszinuleg intimitaskerulo. Ettol fuggetlenul O all hozzam a legkozelebb, nekem is hasonlo sorsom volt mint neki. Nem szeretnem , ha vege lenne a kapcsolatunknak, de igy ebben a formaban, nem biztos, hogy hosszu tavon kepes vagyok igy folytatni.
2018. aug. 28. 02:57
 16/19 anonim ***** válasza:

Leirtak alapján szerintem baromi fáradt és rajtad vezeti le. Én vagyok pl iszonyatosan sírós, ha marha fáradt vagyok és túlhajtott. Lehet ő ilyen ordítós. Szerintem a munkahely váltás nála azért hozna pozitív változást.


29n

2018. aug. 28. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
47%

Te is hülye vagy, hogy eltűröd ezt tőle.


Nekem is volt ilyen exem, különéléskor is jeleztem neki, hogy ezen sürgősen változtasson, aztán összeköltözés után két hónappal páros lábbal "rúgtam" ki a francba.


Stresszes? Én is, mégsem álltam neki kiabálni meg csapdosni, mikor eyütt voltunk - ő igen.

2018. aug. 28. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Vegervenyesen befejeztem ezzel az emberrel, aki nem birja kontrollalni magat, es megut egy masikat. Ez szamomra tul megy minden hataron.
2018. aug. 29. 05:34
 19/19 anonim ***** válasza:

Megütött???? :/

Hát sajnálom, de akkor talán jobb is így.


29n

2018. aug. 29. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!