Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Úgy érzem nem szeret a párom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem nem szeret a párom, mit tanácsoltok mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nő vagyok,6 éve vagyunk együtt, de pár hete nincs köztünk semmi, még puszi sem. Nem kérdeztem még hogy most akkor mi van köztünk, mert félek a negatív választól. De ez nem kapcsolat hogy szinte semmi sincs köztünk, néha beszélünk jelegtelen dolgokról és ennyi. Mit tegyek? Én szeretem őt!Segítsetek!

2018. aug. 30. 20:11
 1/7 anonim ***** válasza:
12%
Ot szereted vagy az ingyenlakast?
2018. aug. 30. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg! Inkább legyen egy negatív, de biztos válaszod, mint a bizonytalanság.
2018. aug. 30. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A második válaszolónak köszönöm a választ, igazad van tudom, de az is lehet hogy inkább írok neki holnap.
2018. aug. 30. 20:40
 4/7 anonim ***** válasza:
57%
Lépj le!
2018. aug. 30. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
szakításra már itt nincs is szükség, de azért ha néha beszéltek... hát de nem, ezen nincs mit beszélni, ennek a kapcsolatnak már annyi.
2018. aug. 30. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2018. aug. 30. 22:20
 7/7 anonim ***** válasza:
Beszéltél vele?
2018. szept. 1. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!