Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Elvältam. Nem tudom feldolgozn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elvältam. Nem tudom feldolgozni, még mindig nagyon szeretem. Szoktunk talälkozni, /de van barätnöje/ és olyankor ujbol fellobban a läng. Ö közelit, ugy érzem szeret, vagy csak kihasznäl? Hogyan felejtsem el vagy mit tanäcsoltok?

Figyelt kérdés
2009. júl. 28. 05:14
 1/7 anonim ***** válasza:
81%
Ha már elváltatok és van neki más, szerintem próbálj nem találkozni vele, mert csak fájdalmat okozol magadnak. Ha akarna, miért járna mással? Néma gyereknek...szerintem szórakozik veled, mert kényelmes helyzet neki.
2009. júl. 28. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerintem tedd túl magad rajta,hiszen biztos nem azért váltatok el mert minden rendben ment közöttetek.Természetes dolog,hogy még kötődést éreztek egymás iránt,de ennél többre vágyni értelmetlen a te helyzetedben,ezt hidd el.

Nyisd ki a szemed,nézz szét a világban,és felejtsd el Őt.Főleg,ha nincs közös gyereketek Te mennj jobbra,Ő meg balra.Kezdj új életet,és ne gondolj rá,mi lett volna ha....

Amit a házasság alatt nem tudtatok megoldani,és válás lett a vége,azt már így biztos nem fogjátok rendbe tenni,főleg úgy,hogy Ő már új kapcsolatba kezdett.

Kezd gyorsan új életet,és ne siránkozz.Hidd el tudom mit érzel,ezen Én is átestem.

7 éve váltam el,ma is gondolok rá.Sokmindent tudunk egymásról,mert mindíg érdeklődünk a másikról ismerősöktől.Mindketten újraházasodtunk,gyerekeink vannak.Sokáig tartott amíg túltettem magam rajta,de ennek így kellett történnie!!!Elégedtt vagyok az életemmel.

2009. júl. 28. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
80%

Ő már a múlt!

A fényképeket osszátok el, a házassági levelet égessétek el! A gyűrűket adjátok el, vagy olvasztassátok be!

A szobát festesd át, rendezd át, de jobb, ha új helyre költözöl. Az ágyat cseréld le, a közös ágyneműt ajándékozd el!

A képeit, emlékeidet engedd le a folyón, vagy csomagold el, egy dobozba, és tedd el jó mélyre!


Járj társaságba, keresd m,eg a régi barátaidat! Kezdd el élni a saját új életedet! Ne találkozz vele, legalábbis kb. egy évig ne.

Hamis illúzióban ringatod magadat, csak lassan gyógyuló sérüléseket szerezhetsz, mást nem. Tekintsd őt egy káros szenvedélynek, és tudatosan hagyd el, mielőbb!

[link]

Nem véletlenül váltatok el!

Ez így lesz jó!

Minden úgy történik, ahogy történnie kell, majd meglátod!

2009. júl. 28. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%

"Hamis illúzióban ringatod magadat, csak lassan gyógyuló sérüléseket szerezhetsz, mást nem. Tekintsd őt egy káros szenvedélynek, és tudatosan hagyd el, mielőbb!

[link] "


ilyen idiótaságot írni "Tekintsd őt egy káros szenvedélynek"

a drogosok, a dohányosok, a kávé függők is tudják hogy káros, de nem bírják letenni.

2009. júl. 28. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

7:50 vagyok, köszi a minősítést a válaszadónak, de ne befolyásoljon. A cigit is le lehet tenni. Sokan leteszik, meg a gépet is stb....Én is voltam szerelmes, egészségtelenül, és a szertartások igenis segítenek megszabadulni a túlhaladott és romboló érzéstől. Az érzés csak érzés, emberek vagyunk, szabad akarattal, nem idegkötegek. És le lehet győzni a káros szenvedélyeket is.

Jó módszerrel. Nem azzal, hogyha jobban belelovallja magát.

2009. júl. 28. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerezd vissza!!


Csábítsd el!!



A lényeg az együttöltött idö és a beszélgetés..


Fátylat a multra!!



Kapd el tigris! :)

2009. júl. 28. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

És sose felejtsd el hogy ami nem öl meg az megerösít!!


Ha elestél állj talpra, és porold le magad!!


Elözö voltam...

2009. júl. 28. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!