Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Facebookon azok a párok akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Facebookon azok a párok akik annyira pózolnak egymással boldogan tényleg boldogak?

Figyelt kérdés
Néha irigykedve nézek rájuk, mert engem még egy pasi sem akart Facebookon felvállalni nem hogy boldog, mosolygós képeket kirakni.
2018. aug. 30. 21:04
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
70%
En azt latom hogy nem.. Pont ezert demozzak annyira,mert sajat magukat is gyozkodik. Nyilvan nem minden esetben de en minden esetben inkabb arra fogadnek,hogy nem boldogok.
2018. aug. 30. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
74%

Boldogok...magyarul, bitte. :) Még nem jöttél rá, h színház az egész világ, és benne színész minden férfi és nő? :)

Egyrészt ebből kiindulva bármi lehet: lehet boldogok, lehet, h nem. Másrészt, szintén eme tézisből kiindulva kit érdekel? Te legyél boldog, te tudd, h az vagy-e, a többiek élete nem befolyásol semmit a tiédben.

2018. aug. 30. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
69%
Osztom az előző hozzászólók véleményét: szerintem sem jelenti azt, hogy tényleg boldogok. Sőt, talán az, hogyha valaki(k) szinte mindenki orra alá dörgölik, milyen jó nekik, valamit ellensúlyozni akarnak, azaz épp az ellenkezőjét érzik. A boldog és tevékeny emberek nem a közösségi platformokon élik az életüket. Amúgy meg, ismertem olyan párt, akik agyba-főbe nyomatták az ilyen szelfiket, aztán kiderült, hogy sz...r a kapcsolatuk, csalják egymást, szakítottak is esküvő előtt pár héttel...
2018. aug. 30. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
49%
Nem színház az élet! Exemmel 7 évig voltam, mindent megtettem érte, boldoggá tettem úgy, hogy a vágyait teljesítettem minden téren. Ő pedig egyetlen képet se tett ki rólam és azt sem engedte hogy én tegyek fel róla a saját oldalamra! Kívülállók azt mondták milyen szép pár vagyunk, de ő nem vállalt fel soha sehol, pedig a jelenlegi párja a lábam nyomába nem ér, mégis őt boldogan mutogatja, pózol vele, és tényleg boldog, kiegyensúlyozott élete van. Ha megtalálja zsák a foltját akkor nincs más csak a boldogság.
2018. aug. 30. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
31%

Szerintem nincs szánalmasan, mint mikor ott poszolgatják a szerelmüket

Ezek a szánalmas megfelelési készszerüket akarják kielégíteni

Még ha valami különleges alkalom van akkor oké, de mikor pl. Olyan képet látok hogy tök unottan fekszenek az ágyon az kiborít

Az ilyen kapcsolatok általában a felszinességen alapszanak

2018. aug. 30. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
78%
Persze, utáljuk egymást, tiszta xar az egész házasságunk. Csak azért megyünk hétvégén valahova, hogy tudjunk kitenni közös képet, amire irigykedhetnek azok, akik utàlnak. Két percet kibírunk egymáshoz érve, aztán tovább öljük egymást.
2018. aug. 30. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
56%
Nem tudom, nincs fészbúkom már, csak előadói facebookom. Ott meg értelemszerűen nem teszek ki magánéletet. Szerintem a mai világban csak a prolik és megfelelési kényszeresek használnak social mediat. Szociális szinten. Ha nem vagy egy író, színész, nem hiszem, hogy kellene neked egy social oldal, ahol látnak.
2018. aug. 30. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
94%
Akik naponta szercsi lávcsi képet tesznek ki ott tényleg nem lehet nagy a boldogság, de akik havi 1 kép és tényleg látszik a szemükben hogy az szerelem, azzal nincs semmi baj. Nem minden kapcsolat kamu alapon működik, 30 körül már nem a gyerekes játszma megy.
2018. aug. 30. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
32%

képmutatás.

az ilyen fészbúkok pont biztosítják ezt a teret.

külvilágnak a nagy happyt mutatjuk, hogy mindenki irigykedjen ránk.

az ilyen kaliberű képeket pont azok teszik ki, akik a való életben egy felszínes romlott kapcsolatban élnek.

(akinek nem inge)

2018. aug. 30. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Az fb-n lehet a legjobban megjátszani a tökéletes, boldog családot. Aztán némelyik feleség ha tudná, mióta csalják, padlót fogna😁
2018. aug. 30. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!