Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azok a férfiak, akik ellenzik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a férfiak, akik ellenzik az abortuszt, egy becsúszott terhességnél maximálisan fel tudnák nevelni a gyereket a párjukkal együtt?

Figyelt kérdés

Tehát mind anyagilag, mind érzelmileg a párjuk mellett állnának és segítenének felnevelni a gyereket?


Nem járnának el iszogatni a haverokkal, munka után egyből hazamennének, és amíg a párjuk a háztartást vezeti, pelenkáznák, fürdetnék, etetnék az újszülöttet?


A kérdést nem provokációnak szánom, egyszerűen kíváncsi vagyok, hogy mennyire lennének felelősségteljesek egy ilyen helyzetben...?


2018. aug. 30. 21:10
 1/6 anonim ***** válasza:
65%

Két felelősségteljes felnőtt embernél nem csúszik be csak úgy egy baba.

Ha óvszer kiszakadt, akkor másnap 72 órás tabi.

Olyan meg nincs, hogy valaki védekezik és terhes lesz. Ahhoz eléggé figyelmetlennek kellett lenni.

2018. aug. 30. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
93%

Én úgy gondolom, hogy igen. Van egy tesóm akinél 17 évvel vagyok öregebb. Segítettem itthon mindig. Egyedül pelenkázni nem pelenkáztam, de etettem fürdettem, altattam stb ameddig kicsi volt. De most is játszok vele, olvasunk, segítek a leckében, jól elvagyok vele.

Ha becsúszna egy gyerek, (amihez kéne egy nő is) akkor én simán felvállalnám hogy felnevelem.

2018. aug. 30. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
82%

Ha a maximális felnevelés luxust takar, akkor nem, de ennek inkább a nem akarás az oka. Indoklás: nem gebedek meg, csak hogy a család jól ellegyen nélkülem. Ha normális körülményeket, szeretetet meg partnerséget értesz alatta, akkor azt alap, hogy vállalom. A becsúszásról meg ketteshez hasonlóan vélekedem. Továbbá az abortusz nem fogamzásgátló módszer. Fogamzásgátlás=megakadájozom a gyerek megfoganását. Tehát ezt még az előtt kellene meglépni. Amikor úgy gondolom, hogy oké, az ha a gyerek nagyon beteg, a terhesség az anyát veszélyezteti, a gyerek erőszak ól fogant.

32/f

2018. aug. 30. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
65%

természetesen jót akarok neki ha már rám van utalva..

minimális programom van, a munkát meg rá tudom bízni alkalmazottakra is..

2018. aug. 30. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Becsúszott terhesség nem nagyon van. Persze, előfordul terhesség spirál meg elkötés mellett is, na de mennyi?

Két ember felelőtlensége meg nem "becsúszott" kategória.

2018. aug. 30. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%

Becsúszott terhesség nincs, csak olyan, ahoé NEM védekeznek :)

Amúgy dehogyis, meglenne a gyerek, és lelépnének a fxba.

2018. aug. 31. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!